Aseprite je program David Capello pro tvorbu animovaných skriptů a obrazů. Vytvořil Aseprite

Aseprite (dříve ASE, aka Allegro Sprite Editor) je program pro vytváření animovaných skriptů & amp; pixel umění. Sprites jsou malé obrázky, které lze použít na vašem webu nebo ve videohře. Můžete kreslit znaky s pohybem, intros, textury, vzory, pozadí, loga, palety barev, izometrické úrovně a další.

Zdrojový kód Aseprite je volně k dispozici od společnosti GitHub, ale předem vytvořené binární soubory jsou placeným softwarem. Další informace »

Můžete si stáhnout zdrojový kód, zkompilovat jej a použít jej pro osobní /komerční účely, ale nemůžete redistribuovat Aseprite na třetí strany.

Zaplacená verze, 14,99 USD /USD, obsahuje předem připravené binární soubory pro Windows, MacOS a Linux, stejně jako aktualizace a prioritní podporu. Zkušební verze vám neumožňuje uložit vaši práci.

Alternativy k Aseprite pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako Aseprite.
Alternatives: 
Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol.

Mac
iPad
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavný Amiga ... Vytvořil Cosmigo

Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavná Amiga Deluxe Paint (DPaint).

Windows
IconLover 5.45 je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro všechny ... Vytvořil Aha-Soft

IconLover je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro libovolný operační systém, včetně Windows, Mac OS, UNIX /Linux a iPhone.

Windows