IconLover 5.45 je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro všechny ... Vytvořil Aha-Soft

IconLover je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro libovolný operační systém, včetně Windows, Mac OS, UNIX /Linux a iPhone.

Četné pokročilé funkce včetně podpory variabilní průhlednosti, vestavěného stínu, vyhlazení, role, zrcadla a dalších efektů, podpora vícevrstvých obrázků, možnost importu a exportu různých formátů obrázků a dávkové zpracování ikon IconLover nástroj pro výběr pro mnoho profesionálních návrhářů ikon. Další informace »

Vlastnosti: - Vytváření a úpravy animovaných GIFů - Vytváření a úpravy bitmapových obrázků pro webové a jiné použití - Podpora pro komprimované ikony PNG systému Windows - Podpora velkých Windows 10 ikon - Automaticky vytvářet ikony z obrázků

Alternativy k IconLover pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako IconLover.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon nabízející více způsobů vytváření ... Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon, které nabízejí několik způsobů vytváření ikon XP, Vista a Mac a správu knihoven ikon.

Windows