RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon nabízející více způsobů vytváření ... Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon, které nabízejí několik způsobů vytváření ikon XP, Vista a Mac a správu knihoven ikon.

Maker ikony dokáže převést obrázky na ikony, zatímco auto-detekuje barvu pozadí, ostře nebo změkčuje generované obrázky a vylepšuje hrany vlastním stínovým efektem. Uživatelé mohou pomocí 3D editoru vytvářet ikony s 3D vzhledem. K dispozici je knihovna s ikonami a 3D objekty. Další informace »

Alternativy k RealWorld Icon Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako RealWorld Icon Editor.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Icon with 3 books.
Icon with 3 books.
Icon with 3 books.