Hlasoval jste 'down'.
CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js.

CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js. Je známo, že CodeLite pracuje na různých OS, včetně:

Windows XP SP3, Windows 7 a 8, Debian /Ubuntu - najdete v našem repozitáři kompletní seznam podporovaných distribucí, Fedory /OpenSUSE, Mac OSX 10.5.8, FreeBSD

Alternativy k CodeLite pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako CodeLite.
Alternatives: 
Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Vytvořeno společností Microsoft

Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Používá se k vývoji počítačových programů pro systém Microsoft Windows, stejně jako webové stránky, webové aplikace a webové služby.

Mac
Windows
Web
.NET Framework
Python a Django IDE s refactorings, doplněním kódu, on-the-fly analýzou kódu a dalšími ... Vytvořeno pomocí JetBrains
Mac
Windows
Linux
BSD
Chcete-li kód kdykoli ladit a jakékoliv místo. Vytvořeno kódem :: Blocks Team

Kód :: Bloky je zdarma vytvořený C ++ IDE, který splňuje nejnáročnější potřeby jeho uživatelů. Je navržen tak, aby byl velmi rozšiřitelný a plně konfigurovatelný.

IDE se všemi funkcemi, které vývojář potřebuje, má konzistentní vzhled, pocit a provoz napříč platformami.

Windows
Linux
BSD

Smart PHP Code Editor

Editor, který ve skutečnosti 'dostane' váš kód a hluboce pochopí jeho strukturu, podporuje všechny funkce jazyka PHP pro moderní a starší projekty. Poskytuje nejlepší doplnění kódu, refactorings, preventivní prevenci během letu a další.

Mac
Windows
Linux
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDevelop - IDE platformy pro C, C + +, Python, JavaScript a PHP

KDevelop je bezplatný open source IDE (integrované vývojové prostředí) pro Linux, Windows (beta) a macOS (experimentální). Jedná se o plnohodnotný, rozšiřitelný modul IDE pro C /C ++, Python, JavaScript a PHP. Je založen na knihovnách KDevPlatform a KDE a Qt.

Windows
Linux
BSD
KDE
Jednoduchá databáze vývojového prostředí, bez pomoci specialistů a programovacích dovedností ... Vytvořeno společností Drive Software Company

Jednoduché databáze vývojového prostředí, bez pomoci odborníků a programovacích dovedností, vytvoříte databázové aplikace systému Windows. Může to být jednoduchý telefonní seznam a účetní systém ve vašem podniku.

Windows
Hledal jsem alternativu k Visual Studiu pro Linux Mint, abych mohl udělat nějaké CS projekty v C. Tohle účet velmi dobře vyhovovalo. Je to o něco jednodušší než Visual Studio, ale GUI je známé a snadné ...