S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek. Vytvořeno klepnutím klepnutím na klepnutí

S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek. Fotoaparát + je vybaven užitečnými funkcemi, které vaše standardní kamera neobsahuje, včetně fotografické baterky (pouze iPhone 4), mřížky fotografování, více režimů fotografování, dotykové expozice a dotykové dotyky (pouze iPhone).

Všechny fotografie pořízené v aplikaci Camera + se ukládají do "lightboxu" aplikace, kde je lze editovat. Další informace »

Alternativy k Camera+ pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Camera+.
Alternatives: 
Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Facetune je zábavný a výkonný portrét & samo foto editor! Vytvořil Lightricks Ltd.

Facetune vám dává možnost retušovat a přidávat umělecké vkusy k sobě samým a portrétem s lehkostí, z pohodlí vašeho iPhone.

Android
iPhone
Úprava fotografií a emulace filmů pro Mac a PC. Vytvořeno společností Nevercenter

Fotoaparát CameraBag Photo obsahuje pokročilé nástroje, které potřebujete k tomu, aby vaše obrázky vypadaly přesně tak, jak chcete, ale v rozhraní, díky kterému je neuvěřitelně snadné znovu použít styly, které vytvoříte jako vlastní filtry.

Mac
Windows
iPhone
Polarfox umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou! Vytvořil Andre Weier

Polarfox vám umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou, je to super rychlé, krásné, snadno použitelné a musí mít pro lidi, kteří milují sdílení obrázků se svými přáteli, fanoušky a následovníky.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Photo editor /management /filtry aplikace. Vytvořil Escapers

Halide je správce fotografií a editor pro Windows. Podporuje ladění barev, sytost atd. A také úpravy jako prachové skvrny. Může zachovat verze obrázků, aby se originály neztratily.

Windows