Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování. Elegantní rozhraní & efektivní pracovní postup umožňuje uživatelům rychle vytvářet nádherné obrázky, které je lze sdílet prostřednictvím významných sociálních médií, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram.

SUPERIOR PRESETSMobilní snímky nikdy nevypadaly tak ohromující. S využitím naší inovativní technologie zpracování poskytuje VSCO Cam ™ elegantní výsledky, které dosud nedosáhly na iPhone. Další informace »

Zvolte sílu předvoleb a nástrojů pomocí přesného posuvníku.

EFFICIENT EDITINGVSCO Nástroje umožňují jemné ladění s cílem doplnit, neurčit, vaše fotografie. Expozice, Teplota, Kontrast, Oříznutí, Otočení, Fade, Vignette a další vám umožní definovat váš vzhled.

BEFORE & amp; AFTERZkomprimujte původní obrázek s upravenou verzí tím, že jednoduše přidržíte obrázek v zobrazení Úpravy.

VSCO PRESET PACKSPřečtěte si úžasné pole přednastavených balíčků, které jsou k dispozici pro nákup v obchodě v aplikaci. Od živých barev až po vybledlé černé a bílé, obchod nabízí nejlepší mobilní předvolby na trhu.

ZVÝŠENÉ OVLÁDÁNÍZamostatné zaostření a expoziční kroužky plus zámek vyvážení bílé umožňují zvýšenou kreativitu.

STAY ORGANIZEDOrganizujte, oblíbte a filtrujte své snímky pomocí rychlého navigačního filtru.

PŘEHLED KNIHOVNYVšechny velikosti miniatur umožňují přizpůsobitelné procházení obrázků.

INFORMAČNÍ AGEE zřetelně vidí vaše obrazová data včetně umístění, data, použitých předvoleb a dalších.

Plné řešení * Import a export obrázků ve vysokém rozlišení bez ztráty kvality.

SHAREEasily sdílejte své obrázky s přáteli a rodinou pomocí Instagram, Facebook, Twitter, Weibo a Camera Roll.

STAY INSPIREDVSCO Journal je bohatství tvůrčí inspirace, konzultace, rozhovory a další.

CONNECTJděte do komunity VSCO, objevte další fotografy a odešlete obrázky do VSCO Weekly Selects pomocí hashtag #vscocam.

Alternativy k VSCO pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako VSCO.
Alternatives: 
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vrstvy, filtry, styly vrstev, vrstvy úprav, masky, výběry, stopy, undo /redo, grafika ...

Plně vybavený profesionální editor fotografií - vrstvy, filtry, styly vrstev, vrstvy filtrů, HDR atd. Stáhněte si zdarma nebo jej spusťte přímo ve svém prohlížeči!

Windows
Linux
Web
Přidat krásnou typografii & amp; umělecká díla, aplikovat ohromující filtry a fotografické efekty a přidat ... Vytvořeno MuseWorks, Inc.

Aplikace byla navržena s ohledem na vás. Naším cílem je dělat to zábavné a bez námahy upravovat obrázky.

Funkce PicLab:

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Zlepšit a hrát si s digitálními obrázky na Pho. Vytvořil VicMan Imaging Software

Vylepšete a hrajte se svými digitálními obrázky na webu Pho.to pomocí snadno dostupných, ale výkonných nástrojů a služeb pro úpravy. Vylepšete své fotografie, bavte se s fotografiemi online, retušujte portréty a sdílejte své fotografie zdarma. Bezplatné služby Pho.to:

Web
Android
iPhone
iPad