Alfresco je přední open source podnikový systém pro správu obsahu vytvořený nejvíce ... Vytvořil Alfresco Software, Inc.

Alfresco je přední open source podnikový systém pro správu obsahu vytvořený nejzkušenějším týmem v oboru, který je z dokumentů Documentum®, Vignette® a Interwoven®. Dvacet let zkušeností nás vedlo k přesvědčení, že průmysl Enterprise Content Management byl řízen:

* Vysoká cena - Nákupy založené na aplikacích s vysokou počáteční investicí a cenami uživatelů * Vysoká složitost - Dlouhé cykly zavádění a složitost, což vede k tomu, že software není implementován nebo používán * Nedostatek zákaznické kontroly - Vlastní kontrola, možnost přechodu na další prodejceZ těchto důvodů drtivá většina lidí nepoužívá systémy ECM, ale místo toho pracuje se sdílenými jednotkami a e-maily pro vytváření, sdílení a ukládání obsahu .... Více informací »

Alternativy k Alfresco Community Edition pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako Alfresco Community Edition.
Alternatives: 
Řízení projektů Software pro týmovou komunikaci Vytvořil Basecamp

Basecamp je webový nástroj pro spolupráci na projektech, který umožňuje skupinám lidí sdílet soubory, dodržovat termíny, přiřazovat úkoly a centralizovat zpětnou vazbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
HumHub je bezplatný software pro sociální sítě a rámec vytvořený tak, aby vám poskytoval nástroje pro týmovou práci ... Vytvořil hhhhub

HumHub je bezplatný software pro sociální sítě a rámec vytvořený tak, aby vám dal nástroje pro snadnou a úspěšnou týmovou práci.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Platforma eXo je platforma digitální spolupráce pro podniky. Vytvořil eXo

Platforma eXo Platform je komplexní platforma pro digitální spolupráci s otevřeným zdrojovým kódem, která poskytuje nástroje pro správu znalostí, dokumentů a obsahu, sociální zapojení a spolupráci v rámci projektu integrované do aplikací vašeho podnikání.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, které mohou pomoci ... Vytvořeno společností Microsoft

Server Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, která může pomoci zlepšit organizační efektivitu poskytováním komplexního řízení obsahu a podnikového vyhledávání, urychlením sdílených podnikových procesů a usnadněním sdílení informací přes hranice pro lepší přehled

Windows
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Rules for content applications
Logging in to Alfresco (over ten languages supported)
The My Alfresco Dashboard provides a familiar welcome screen for users