Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, které mohou pomoci ... Vytvořeno společností Microsoft

Server Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, která může pomoci zlepšit organizační efektivitu poskytováním komplexního řízení obsahu a podnikového vyhledávání, urychlením sdílených podnikových procesů a usnadněním sdílení informací přes hranice pro lepší přehled o podnikání. Navíc tento server pro spolupráci a správu obsahu poskytuje IT profesionálům a vývojářům platformu a nástroje, které potřebují pro správu serveru, rozšiřitelnost aplikací a interoperabilitu .... Více informací »

Alternativy k Microsoft SharePoint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Microsoft SharePoint.
Alternatives: 
Nuclino je nejjednodušší způsob, jak organizovat a sdílet znalosti v týmech. Vytvořil Nuclino

Nuclino je nejjednodušší způsob, jak organizovat a sdílet znalosti v týmech. Vytvářejte dokumenty pro spolupráci v reálném čase a okamžitě je připojujte jako wiki. Použijte zobrazení stromů, tabulek a grafů a prozkoumejte a organizujte své znalosti vizuálně.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Zoho je online kancelářská sada typu vše v jednom. Vytvořil Zoho Corp

Zoho je online kancelářská sada typu vše v jednom. Zoho se zaměřuje na podniky, zvyšuje produktivitu a nabízí snadnou spolupráci v reálném čase.

Web
Řízení projektů Software pro týmovou komunikaci Vytvořil Basecamp

Basecamp je webový nástroj pro spolupráci na projektech, který umožňuje skupinám lidí sdílet soubory, dodržovat termíny, přiřazovat úkoly a centralizovat zpětnou vazbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Komplexní sada aplikací pro firmy typu cloud od společnosti Google. Vytvořeno společností Google

G Suite (dříve Google Apps for Work) je Google, který zahrnuje výběr cloudových aplikací pro firmy, včetně přizpůsobitelných produktů pod vlastními názvy domén.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Šifrované cloudové úložiště & amp; řešení pro sdílení souborů ze Švýcarska. Vytvořil Tresorit

Synchronizace souborů s koncovým šifrováním a synchronizací sharingTresorit je ultra bezpečné místo v cloudu pro snadné ukládání, synchronizaci a sdílení souborů z libovolného místa a kdykoliv.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Blackberry 10
Office 365 je softwarové služby založené na předplatném, které licencuje produkty Microsoft Office pro ... Vytvořeno společností Microsoft

Služba Office 365 je softwarová služba založená na předplatném, která licencuje produkty sady Microsoft Office pro on-premise nebo cloudové použití.

Web
Admin
Choose new theme
To je velmi důkladný seznam. Aktuální číslo jedna na seznamu alternativ k ms sharepoint je Tiki Wiki CMS Groupware. Musím říct, že souhlasím úplně. Tiki je naprosto otevřený zdroj ...