Hlasoval jste 'down'.
Platforma eXo je platforma digitální spolupráce pro podniky. Vytvořil eXo

Platforma eXo Platform je komplexní platforma pro digitální spolupráci s otevřeným zdrojovým kódem, která poskytuje nástroje pro správu znalostí, dokumentů a obsahu, sociální zapojení a spolupráci v rámci projektu integrované do aplikací vašeho podnikání.

Platforma eXo vám pomůže přeměnit vaši organizaci prostřednictvím lepší spolupráce a vysokou kapacitu vytvářet mosty mezi zaměstnanci, nástroji a informacemi

Platforma eXo Platform Community Edition je bezplatná a opensource, ale jsou k dispozici také plány Enterprise, které zahrnují podporu jízdenek a údržbu softwaru. Další informace »

Alternativy k eXo Platform pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako eXo Platform.
Alternatives: 
Slack spojí veškerou vaši komunikaci na jednom místě. Vytvořil Slack Technologies, Inc.

Slack spojí veškerou vaši komunikaci na jednom místě. Jedná se o zasílání zpráv, archivaci a vyhledávání moderních týmů v reálném čase.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell
Řízení projektů Software pro týmovou komunikaci Vytvořil Basecamp

Basecamp je webový nástroj pro spolupráci na projektech, který umožňuje skupinám lidí sdílet soubory, dodržovat termíny, přiřazovat úkoly a centralizovat zpětnou vazbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
HumHub je bezplatný software pro sociální sítě a rámec vytvořený tak, aby vám poskytoval nástroje pro týmovou práci ... Vytvořil hhhhub

HumHub je bezplatný software pro sociální sítě a rámec vytvořený tak, aby vám dal nástroje pro snadnou a úspěšnou týmovou práci.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Glip je rychlé zasílání zpráv týmům a podnikům, aby mohli komunikovat a pracovat na stejné úrovni. Vytvořil RingCentral, Inc

Glip je instant messaging pro týmy a firmy, které komunikují a zároveň pracují. V Glipu pracujete tam, kde jsou vaše konverzace, takže vždy víte, co dělá váš tým a co je třeba udělat dál.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Dialog Messenger je přizpůsobená samo-hostovaná platforma použitelná v mnoha operačních systémech ... Vytvořeno pomocí dialogu llc

dialogová aplikace je vytvořena a určena pro firemní komunikaci na všech typech mobilních zařízení - tabletu, mobilních telefonech atd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Self-Hosted
Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, které mohou pomoci ... Vytvořeno společností Microsoft

Server Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada funkcí serveru, která může pomoci zlepšit organizační efektivitu poskytováním komplexního řízení obsahu a podnikového vyhledávání, urychlením sdílených podnikových procesů a usnadněním sdílení informací přes hranice pro lepší přehled

Windows
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Klient pro stolní chat pro Discord a Slack Vytvořeno Zrušit

Ripcord je desktopový klient pro služby zaměřené na skupiny jako Slack a Discord. Poskytuje tradiční kompaktní desktopové rozhraní určené pro uživatele.

Mac
Windows
Linux
Discord
Slack
Hodnotenia: 

Líbí se mi uživatelsky orientovaný přístup. Uživatelské rozhraní je velmi čisté a intuitivní. Všechny nástroje se zdají být v jejich přirozeném místě. Opravdu plus pro produktivitu.

Social
Manage efficiently your corporate documents and website contents directly from the back-office.
Customizable dashboard using Gadgets to track metrics, feeds, status and analytics.
Multi-calendar application with reminders and invitations
Platforma eXo je vhodná pro intuitivní nastavení a použití, rozložení je sociálně přátelské a snadno pochopitelné bez velkého školení. Modulární design umožňuje správci řídit a rozvíjet ...
Líbí se mi uživatelsky orientovaný přístup. Uživatelské rozhraní je velmi čisté a intuitivní. Všechny nástroje se zdají být v jejich přirozeném místě. Opravdu plus pro produktivitu.