Minimální čtení & amp; psaní aplikace. Vytvořil Abner Lee

Typora vám poskytne bezproblémovou zkušenost jak čtenáře, tak spisovatele. Odstraní okno náhledu, přepínač režimu, symboly syntaxe zdrojového kódu značení a všechny ostatní zbytečné rozptýlení. Nahraďte je skutečným živým náhledem, který vám pomůže soustředit obsah sám.

Má funkce:

1. Podpora Markdown včetně tabulek, kódových plotů se zvýrazněním syntaxe, LaTeX, Obsah.2. Cross-platform.3. Skutečný živý náhled a funkce WYSIWYG. Krásné rozhraní a podpora CSS téma. Snadný export Více informací »

** Typora bude volná pouze během období Beta. Když se dostane z Beta, bude to placená aplikace. **

Alternativy k Typora pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 3 programů podobných jako Typora.
Alternatives: 
Joplin je open source aplikace pro psaní poznámek a úkoly, která zvládne velké množství ...
Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Writemonkey je Windows zenware psaní aplikace s extrémně svlékl uživatele ... Vytvořil Iztok Stržinar

Writemonkey je aplikace pro psaní zenware v systému Windows s extrémně odizolovaným uživatelským rozhraním, která vás nechá osamoceně s vašimi myšlenkami a slovy. Je lehký, rychlý a volný. S celou řadou inovativních nástrojů pod kapotou a plnou podporou služby Markdown vám pomůže lépe psát.

Windows
Jednoduchý textový editor pro dokumenty Markdown a reStructuredText. Vytvořil Mandriver

ReText je jednoduchý textový editor pro dokumenty Markdown a reStructuredText se zvýrazněním syntaxe a volitelným živým náhledem. Je napsán v jazyce Python pomocí knihoven Qt, které mohou běžet na libovolných platformách (Linux a BSD jsou oficiálně podporovány).

Mac
Windows
Linux
BSD
Hodnotenia: 

Vyzkoušel jsem:

 • pozoruhodné (není stabilní pro dlouhý text a někdy nefunguje automatické posouvání)
 • haroopad
 • retext
 • ghostwriter
 • stackedit.io (na webu)
 • madoko (na webu)
 • typora
 • Díky posledním dvěma, jsou opravdu krásné. Madoko může také dělat prezentace.

  Máte chybu se vstupem emoji. Po zadání a smazání emoji přestanou fungovat klávesy Backspace nebo Enter.

  Pro mě jako typografa tato aplikace získá zlatou hvězdu pro psaní bez rozptýlení a zároveň prezentuje obsah nejkrásnějším možným způsobem bez jakýchkoli zvláštních rozšíření Markdown ...
  Zkusil jsem: pozoruhodný (není stabilní pro dlouhý text a někdy nefunguje automatické posouvání) haroopad retext ghostwriter stackedit.io (webový) madoko (na webu) typora Díky posledním dvěma, ...