Studio Paintstorm je vytvořeno pro profesionální digitální obraz.

Studio Paintstorm - Profesionální software pro digitální malbu a kreslení

Studio Paintstorm je vytvořeno pro profesionální digitální obraz. A hlavní roli v tomto programu hrají kartáče. Udělali jsme vše, co je v našich silách, abyste mohli snadno a rychle upravovat kartáče vhodné pro váš malířský styl. Každý, kdo někdy namaloval, ví, že je těžké přeceňovat nástroj malby a důležitost všech zdánlivě nevýznamných detailů. Snažili jsme se nezmeškat žádnou z nich. Naším cílem bylo vytvořit intuitivní, snadno použitelný, ale zároveň funkčně výkonný nástroj, který přinese proces digitálního malířství na novou úroveň, což z něj učiní co nejpohodlnější ... Více informací »

Alternativy k Paintstorm pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 9 programů podobných jako Paintstorm.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala ... Vytvořil Corel Corporation

Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala vzhled a chování tradičních médií spojených s kresbou, malbou a tiskem. Je určen pro použití v reálném čase profesionálními digitálními umělci jako funkční kreativní nástroj.

Mac
Windows
Profesionální skicování, kreslení a malování software s nekonečným plátnem. Vytvořeno 61 Solutions, Inc.

Nekonečná definice. Mischief používá revoluční reprezentaci mrtvice. Získejte bohatství kartáčů založených na pixelech a škálovatelnost vektorů. Přiblížit libovolnou velikost a získat PERFECT hranu. Export na jakoukoliv velikost a rozlišení

Mac
Windows
Wine
Jednoduchý, ale krásný přírodní mediální obraz a skicování. Vytvořeno společností Ambient Design Ltd.

Jednoduchý, ale půvabný program pro malování a skicování. Umělecká orientace, ale schopná načítat /ukládat soubory photoshopu. Velmi levná alternativa k Painterovi s elegantním rozhraním.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Až do každé aktualizace vyroste na lepší obrazový software než Photoshop a produkt Adobes již nahradil. Má hezčí brushengine a docela úžasné předinstalované kartáče. Je to opravdu...