Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastových kamer hračky ...

Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastických kamer hračky minulosti! Hipstamatic zachovává kouzla natáčení staré školy, ale umožňuje přemístit objektivy, film a nastavení blesku všemi prstem.

Funkce

• Vyměňte objektivy, záblesky a filmy za stovky různých efektů • Okamžitě sdílejte své nejlepší výtisky na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Flickru a Tumblru • Vstupte do našich měsíčních soutěžních fotografií a získejte úžasné ceny • Objednejte skutečné analogové výtisky doručené do vaše dveře, přímo z aplikace Více informací »

HipstaPrints charakterizované vignety, rozmazáním, přes saturací, vybledlé obrázky mají náhodný a zdánlivě náhodný pocit snímku. Za $ 1.99 si můžete stáhnout základní model Hipstamatic, který obsahuje skvělou sadu standardních čoček, filmů a záblesků, abyste mohli začít. Další příslušenství fotoaparátu je součástí aplikace jako "HipstaPaks" a začíná na 99 centů. Každá HipstaPak obsahuje více položek.

Obrázky pořízené s Hipstamatic mají svůj vlastní vzhled a jedinečný charakter. Umělecké a malované světlo a vzrušení, Hipstamatic obrazy jsou někdy překvapivé a nabízejí jemnou krásu otočení nějaký iPhone do okamžitého umění dělat stroj. Obrázky je možné nahrávat přímo na Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Flickr nebo e-mailem svým přátelům a rodině.

Alternativy k Hipstamatic pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 3 programů podobných jako Hipstamatic.
Alternatives: 
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek. Vytvořeno klepnutím klepnutím na klepnutí

S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek.

iPhone
iPad
Polarfox umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou! Vytvořil Andre Weier

Polarfox vám umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou, je to super rychlé, krásné, snadno použitelné a musí mít pro lidi, kteří milují sdílení obrázků se svými přáteli, fanoušky a následovníky.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad