Jedná se o bezplatný nástroj vyvinutý inkXE, který převádí obrázky na vektorové soubory ve formátu SVG. Vytvořeno inkXE

Jedná se o bezplatný nástroj vyvinutý inkXE, který převádí obrázky na vektorové soubory ve formátu SVG. Bude brzy k dispozici konverze obrázků na vektor.

Web
Zjednodušená webová aplikace, která vám pomáhá vytvářet a spolupracovat v reálném čase na drátěných snímcích, modelkách ...

Moqups je platforma pro online design, která je inteligentní, jednoduchá a rychlá. Přejít z diagramů na drátové a prototypy bez přepínání aplikací nebo aktualizace na platformách.

Web
Foto editor a konvertor. Podporuje 500 obrazových formátů. Volný pro osobní a komerční použití.

Zdarma online editor obrázků a konvertor. Podporuje 500 obrazových formátů. Má vestavěnou klipartovou knihovnu (fotografie ve veřejném domě).

Některé z podporovaných formátů: PNG, JPG, BMP, GIF, SVG, PSD, PDF, ITHMB

Web
wxSVG je knihovna C ++ pro vytváření, manipulaci a vykreslování souborů SVG.

wxSVG je knihovna C ++ pro vytváření, manipulaci a vykreslování souborů SVG.

Mac
Windows
Linux
Čistá galerie pro prohlížení fotografií a videí. Vytvořil Simple Mobile Tools

Jednoduchý nástroj použitelný pro prohlížení fotografií a videí. Položky lze třídit podle data, velikosti, názvu jak vzestupně, tak sestupně, fotografie lze zvětšovat. Mediální soubory se zobrazují ve více sloupcích v závislosti na velikosti displeje.

Android
Android Tablet
Desktop aplikace pro vytvoření přesných, vysoce kvalitních diagramů včetně automatického zaklapnutí, vložení ... Vytvořil Vexlio, LLC

Snadné vytváření přesných a krásných diagramů pomocí automatického přichycení, vloženého LaTeXu a dalších.

Mac
Windows
Prohlížečový digitální grafický papír pro herní návrháře. Vytvořil Christian Winter

Znak je nástroj pro navrhování a editaci vektorové grafiky pomocí ovládacích prvků stylu Blenderu. Je mimořádně zaměřený a funguje jako jakýsi digitální grafický papír, který pomáhá návrhářům rychle a velmi snadno načrtnout nápady pomocí čar, tvarů a konstrukcí pre-fab na virtuálním plátně.

Web
Self-Hosted
GitLab
Výkonný vektor ilustrátor aplikace pro iPad a iPhone. Vytvořil Linearity GmbH

Vectornator Pro je vektorová aplikace pro kreslení, která umožňuje snadno vytvářet senzační grafiku odkudkoli, ať už jste v kavárně, v parku, ve vlaku nebo doma. Podle našeho motta: "Kdo ještě potřebuje stolní PC, když vše může být vytvořeno a editováno na cestách".

iPhone
iPad

Stránky