Foto editor a konvertor. Podporuje 500 obrazových formátů. Volný pro osobní a komerční použití.

Zdarma online editor obrázků a konvertor. Podporuje 500 obrazových formátů. Má vestavěnou klipartovou knihovnu (fotografie ve veřejném domě).

Některé z podporovaných formátů: PNG, JPG, BMP, GIF, SVG, PSD, PDF, ITHMB

Některé z podporovaných filtrů: Sepia, Black & amp; Bílé, stupně šedi a Instagramové filtry

Alternativy k Tom's Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Tom's Editor.
Alternatives: 
Rychlý a kompaktní prohlížeč obrázků /konvertor se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonné pro ... Vytvořil Irfan Skiljan
Windows
PortableApps.com

XnViewMP je bezplatný software pro prohlížení, organizování, převod grafických a fotografických souborů nebo pro vytváření prezentací, kontaktních listů, stránek HTML.

Mac
Windows
Linux
FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Vytvořil FastStone Soft

FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má pěknou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnání, odstranění červených očí, odesílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.

Windows
XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. Vytvořil Pierre-Emmanuel Gougelet
Windows
PortableApps.com
ReactOS
JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Windows
PortableApps.com
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME. Funkce Prohlížeč obrázků Vytvořil projekt GNOME
Mac
Linux
GNOME
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S
Oko GNOME je prohlížeč obrázků GNOME. Vytvořeno v projektu GNOME

Eye of GNOME je oficiální prohlížeč obrázků pro pracovní prostředí GNOME. S ním můžete prohlížet jednotlivé obrazové soubory i velké sbírky obrázků. Eye of GNOME podporuje různé formáty obrazových souborů. Knihovna GdkPixbuf určuje, které formáty souborů Eye of GNOME mohou načíst a uložit.

Linux
Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE.

Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE. Může načíst a uložit všechny formáty obrázků podporované KDE, ale Gwenview může také procházet soubory GIMP (* .xcf).

Mac
Linux
KDE
Universal Viewer je pokročilý prohlížeč souborů pro širokou škálu formátů. Podporované formáty souborů jsou: Vytvořil UVViewSoft

Universal Viewer je pokročilý prohlížeč souborů pro širokou škálu formátů. Podporované formáty souborů jsou:

Windows