Je to oba pod GPL a je také vlastnický, pokud používáte verzi GPL software, který vytvoříte ... Vytvořil RunRev

Jeden zápis, nasazení kdekoli

Služba LiveCode umožňuje flexibilní doručování na více platforem a zařízení z jediného kódu. Tato schopnost může zvýšit návratnost investic, kterou získáte od přijetí kódu LiveCode řádově.

Řešení LiveCode mohou být nasazena jako nativní spustitelné soubory na počítačích se systémem Windows, Mac a Linux, oblíbené webové prohlížeče pomocí přehrávače LiveCode Player (plugin prohlížeče), servery a řadu mobilních zařízení. Distribuce aplikací je vždy bezplatná. Další informace »

Stále jsme pracovali, abychom jazyk co nejvíce kompatibilní a minimalizovali počet změn, které je třeba provést na každé platformě. Existuje mnoho případů, kdy aplikace LiveCode budou spouštěny na různých platformách bez změn.

Nativní podpora pro každou platformu

Služba LiveCode podporuje celou řadu nativních funkcí na každé platformě, kterou podporujeme. Zatímco změny kódů se často nevyžadují k běhu, potřebujete obvykle udělat trochu práce, pokud chcete plně využít nativní sadu funkcí a vzhled každé platformy, kterou podporujeme.

Aplikace obvykle běží na počítačích se systémem Windows, Mac a Linux s minimálními změnami, ačkoli doporučujeme, aby trochu času vylepšili uživatelskou zkušenost na každé platformě. Mnoho aplikací vyžaduje zavedení minimálních změn do webového prohlížeče, i když je obvykle rozumné přepracovat aspekty aplikace tak, aby se vešly do vašeho webu nebo do jiných webových aplikací.

Alternativy k LiveCode Platform pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 10 programů podobných jako LiveCode Platform.
Alternatives: 
Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Vytvořeno společností Microsoft

Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Používá se k vývoji počítačových programů pro systém Microsoft Windows, stejně jako webové stránky, webové aplikace a webové služby.

Mac
Windows
Web
.NET Framework
Lazarus je multiplatformní IDE pro kompilátor Free Pascal.

Volný Pascal je kompilátor GPL, který běží na systémech Linux, Win32, OS / 2, 68K a dalších. Zdarma Pascal je navržen tak, aby pochopil a kompiloval syntaxi Delphi, což je samozřejmě OOP.

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenSolaris
MonoDevelop umožňuje vývojářům psát desktopové a webové aplikace na Linuxu, Windows a Mac OS X. Vytvořil Novell

MonoDevelop je multiplatformní IDE primárně určený pro jazyky C # a další .NET. MonoDevelop umožňuje vývojářům rychle psát desktopové a webové aplikace ASP.NET na platformách Linux, Windows a Mac OSX.

Mac
Windows
Linux
.NET Framework
Xamarin Studio
Real Software a Real Studio jsou nyní Xojo.

Real Software a Real Studio jsou nyní Xojo. Vytvořte vlastní aplikace, jako komerční nebo domácí aplikace, hry, nástroje a další s Xojo! Tento objektově orientovaný multiplatformní vývojový nástroj umožňuje běžným lidem vytvářet mimořádné aplikace pro platformy Desktop, Web, Console a brzy iOS.

Mac
Windows
Linux
FileMaker je multiplatformová aplikace relační databáze. Vytvořeno společností FileMaker, Inc.

FileMaker Pro Advanced je nástroj, který používáte k vytvoření vlastní aplikace. Program FileMaker Pro Advanced také používáte pro přístup k aplikaci v počítači se systémem Windows nebo Mac.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
C ++ IDE pro profesionální vývojáře.

C ++ IDE pro profesionální vývojáře.

Mac
Windows
Linux
Gambas je plnohodnotný objektový jazyk a vývojové prostředí založené na tlumočníku BASIC. Vytvořil Benoît Minisini

Gambas je plnohodnotný objektový jazyk a vývojové prostředí založené na tlumočníku BASIC. Je uvolněna pod GNU General Public License. Jeho architektura je z velké části inspirována Java.

Linux
Nástroje pro vývoj platformy pro vývoj nativní platformy iOS, Android, desktop a server.

Nástroje pro rychlé vývojové aplikace pro nativní aplikace pro Android, iOS a stolní počítače. Jednoduchý způsob, jak rychle naprogramovat aplikace v reálném světě. Programovací jazyk podobný jazyka Visual Basic.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vytvořte toky a součásti aplikací. Vyjádřete své vlastnosti a vazbu dat vizuálně. Vytvořil Neonto Ltd

React Studio umožňuje vytvářet komponenty buď vizuálně, nebo v kódu, a pak je můžete používat v zaměnitelných směrech. Upravte své komponenty pokročilými uživatelskými rozhraními a dynamickými náhledy v editačním plátně.

Mac
UEStudio nabízí všechny funkce UltraEdit plus další vzrušující a výkonné funkce!

UEStudio nabízí všechny funkce UltraEdit plus další vzrušující a výkonné funkce! Ať už jednoduše upravujete text, budujete aplikace, udržujete databáze nebo vytváříte webové stránky, nabízí UEStudio ohromující množství inovativních funkcí funkčnost bonafide IDE za nepřekonatelnou hodnotu.

Windows
Screenshot showing the same LiveCode application on Linux and Mac OS X