Animatron je snadno použitelný a výkonný online animátor HTML5, který umožňuje ... Vytvořil Dmitry Skavish

Animatron je snadno použitelný a výkonný online animátor, který umožňuje uživatelům vytvářet ohromující animace a videa přímo v prohlížeči. Jedná se o cloud: žádné instalace a žádné pluginy. Je postaven na nejnovější a nejbezpečnější technologii HTML5, která umožňuje univerzální přehrávání jak na stolních počítačích, tak na mobilních zařízeních.

Vyrábíme Animatron, protože chceme posílit lidi a dát každému šanci na vytvoření, a to i bez speciálních designových nebo kreslících dovedností. Pomáháme obyčejným lidem cítit se jako designéři, animační guru a prezentační ninjové. Více informací »

Software je intuitivní a snadno se učí pro dospělé i děti. To představuje volný trh se stovkami pre-animované postavy, rekvizity a pozadí, které umožňují vytvářet animace s jednoduchým drag-and-drop.

Animatron nabízí také impozantní možnosti importu: je možné importovat fonty, obrázky, video a audio v různých formátech, které budou použity při vytváření videa nebo animace. Kombinace různých médií (přidání značky, anotací, animovaných postav v horní části videa) je to, co Animatron vyniká.

Další skvělou vlastností je spolupráce: Animatron umožňuje dvěma nebo více lidem pracovat současně na jednom projektu v reálném čase. Stejně jako Google Docs se liší od aplikace Microsoft Word, Animatron se liší od jiných animačních programů.

Funkcie: 
Alternativy k Animatron pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Animatron.
Alternatives: 
Open Source vektorový grafický editor s funkcemi podobnými Illustratoru, CorelDrawu nebo Xara ... Vytvořil Inkscape
Mac
Windows
Linux
Windows S
BSD
PortableApps.com
X11
MacPorts
...
XQuartz

Affinity Designer je nejrychlejší, nejplynulejší, nejpřesnější vektorový grafický design. Všechny funkce, nástroje, panely a funkce byly vytvořeny od základu během pětiletého období a byly vyvinuty s potřebami kreativních profesionálů.

Mac
Windows
iPad
Sketch je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným ... Vytvořeno Bohemian Coding

Skica je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným rozhraním.

Mac
Prezi umožňuje každému, kdo může načrtnout myšlenku na ubrousek, vytvořit a provádět ohromující nelineární ...
Vytvářejte dynamické prezentace pomocí aplikace Microsoft PowerPoint, která je součástí sady Microsoft Office Suite.   Vytvořeno společností Microsoft

Microsoft PowerPoint, součást sady Microsoft Office Suite, umožňuje uživatelům vytvářet dynamické prezentace s velkým dopadem a zároveň integrovat pracovní postup a způsoby, jak snadno sdílet informace.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Designové prezentace, grafika sociálních médií a další. Vytvořil Canva, Pty Ltd
Web
iPhone
iPad

Prezentace Google, která je součástí Disku Google, je aplikace pro online prezentace, která vám umožní předvést svou práci vizuálním způsobem. S pomocí Prezentací Google můžete dělat následující kroky:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvořil Vectr Labs Inc.

Volný vektorový grafický software používaný pro tvorbu grafiky snadno a intuitivně.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rychle prototypujte webové stránky a rozhraní aplikací se softwarem Adobe Fireworks CS4. Vytvářejte a optimalizujte obrázky pro web rychleji a přesněji než kdykoli předtím pomocí vylepšené sady nástrojů.

Mac
Windows
Design a prototypování uživatelských zkušeností (UX). Vytvořeno společností Adobe

Přechod od nápadu k prototypu rychleji pomocí softwaru Experience Design CC, prvního multiplatformového nástroje pro navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací.

Mac
Windows
Skica pro Windows. Otevře, upraví a uloží soubory .sketch. Vytvořil Ikony8

Lunacy je nativní aplikace systému Windows, která otevírá, upravuje a ukládá soubory .sketch. Stručně řečeno, je to dlouho očekávaná skica pro Windows. Řeší velkou bolest projektových týmů pracujících na různých operačních systémech a zlepšuje proces přechodu od návrhu k vývoji.

Windows
Windows S

Gravit Designer je vektorový grafický nástroj s bohatými funkcemi. Je to instalovatelná desktopová aplikace. To je také v aplikaci prohlížeče pro ty, kteří dávají přednost. Má všechny konstrukční prvky, o kterých si je tento spisovatel vědom v Inkscape, bez nedávných problémů.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS

Autodesk Graphic je moderní plnohodnotný grafický design a aplikace pro ilustraci, vytvořená speciálně pro Mac OS X.

Mac
iPhone
iPad
Inkpad - Vektorové ilustrace aplikace pro iPad. Vytvořil Inkpad

Inkpad - Vektorové ilustrace aplikace pro iPad.

iPad
Exporting options
A user's project
Character building
Simple animation
Voiceover