Zdarma Visualizer Music je nejlepší hudební přehrávač pro vizualizaci v playstore. Vytvořeno studiem Shark

Zdarma Visualizer Music je nejlepším hudebním přehrávačem pro vizualizaci v kiosku. s mnoha bezplatnými motivy pro vizualizaci hudby. Získáte také personalizovaný seznam skladeb, který hraje to, co máte rádi. Čím více ji používáte, tím lépe to ví.

Android
Tray Radio je přehrávač rádia a MP3 s velkými možnostmi Vytvořil Nend Software

Zásobník Radio je velmi pěkný rádio a MP3 přehrávač s velkým potenciálem. Vše funguje s ikonou v systray. (ikona v pravém dolním rohu vedle vašich hodin)

Klíčové vlastnosti:

Windows
V podstatě lehký hudební přehrávač, který má také procházení adresářů, ekvalizér, skladbu křížem ... Vytvořil Daaw Aww

V podstatě lehký hudební přehrávač, který má také procházení adresářů, ekvalizér, cross-fading skladby a možnosti přehrávání videa.

Android
Oficiální hudební přehrávač Samsung Vytvořeno společností Samsung Electronics Co., Ltd.

Služba Samsung Music je optimalizována pro zařízení se systémem Android společnosti Samsung a poskytuje výkonnou funkci přehrávání hudby a nejlepší uživatelské rozhraní.

Klíčové funkce

Android
Android Tablet
Stellio je pokročilý hudební přehrávač s podporou témat, výkonným zvukem a integrací s VK a ... Vytvořil Stellio Team

Stellio je pokročilý hudební přehrávač s podporou témat, výkonným zvukem a integrací s VK a Dropbox.

Android
Android Tablet
Android Wear
Všechny vaše melodie, vše na jednom místě, na všech vašich zařízeních Užijte si všechnu hudbu, kterou milujete, v jednom jednoduchém ... Vytvořeno společností Microsoft Corporation

Snadno přehrávat a spravovat hudbu a seznamy skladeb pomocí aplikace Groove. Přidejte své skladby do OneDrive a Groove je přivede do všech vašich oblíbených zařízení. Chcete více způsobů, jak hrát?

Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Xbox
MediaMonkey je hudební přehrávač a správce hudebních knihoven s podporou více než 50 000 souborů a mnoha ... Vytvořil Ventis Media

MediaMonkey je hudební přehrávač a správce hudební knihovny s podporou 50 000 souborů a mnoha funkcemi pro organizaci, označování, konverzi a vypalování hudby. Má také pokročilé funkce podcastingu a synchronizace. MediaMonkey se synchronizuje s telefony iPhone, iPody a ostatními zařízeními MP3.

Windows
Android
Windows S
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S