Pomocí tohoto intuitivního nástroje můžete snímky za několik sekund zarovnat a sdílet nebo uložit ... Vytvořil studienbegleitend

Pomocí tohoto intuitivního nástroje můžete snímky vnořit do několika sekund a okamžitě je sdílet nebo uložit.

Alternativy k Zuschneiden pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Zuschneiden.
Alternatives: 
Open source fotografická pracovní aplikace aplikace a surový vývojář Vytvořeno uživatelem darktable.org

darktable je virtuální fotografická a temná komora pro fotografy: spravuje vaše digitální negativy v databázi a umožňuje jejich prohlížení pomocí zoomovatelného blesku. také vám umožní vytvářet syrové obrazy a vylepšovat je.

Mac
Windows
Linux
BSD
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Filmy umění používající umělou inteligenci k přeměně fotografií na klasickou uměleckou tvorbu.
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone
Priime nabízí filtry jako způsob, jakým mohou mobilní fotografové aplikovat pohled na jejich obrázky s klepnutím na prst. Aplikace přesahuje aplikace, jako je Instagram, s funkcemi, jako jsou návrhy filtrů a tržiště filtrů.
Profesionální rozšíření RAW pro fotografie v systému MacOS Vytvořil Gentlemen Coders, LLC

Vyrobte si nejlepší snímky s RAW Power ještě lépe. RAW Power odemyká sílu RAW motoru společnosti Apple jednoduchými a snadno ovladatelnými ovládacími prvky. Používejte jej jako editační rozšíření uvnitř aplikace Apple Photos nebo jako samostatný nedestruktivní editor fotografií RAW.

Mac
iPhone
iPad
Apple Photos
S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek. Vytvořeno klepnutím klepnutím na klepnutí

S fotoaparátem + můžete svůj iPhone použít k fotografování nejlepších fotek.

iPhone
iPad
Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastových kamer hračky ...

Hipstamatic přináší vzhled, pocit, nepředvídatelnou krásu a zábavu z plastických kamer hračky minulosti! Hipstamatic zachovává kouzla natáčení staré školy, ale umožňuje přemístit objektivy, film a nastavení blesku všemi prstem.

Funkce

iPhone
iPad
Rozvíjejte obrazy tak, jako byste byli v opravdové temné komoře. Vytvořil Marcus Carlsson

Aplikace Darkr je aplikace inspirovaná temnou komorou, která vám umožní vytvářet fotografie podobné tomu, co byste měli ve skutečné temné místnosti.

FEATURES

iPhone
iPad
Polarfox umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou! Vytvořil Andre Weier

Polarfox vám umožňuje posílat obrázky na více sociálních sítí a blogů najednou, je to super rychlé, krásné, snadno použitelné a musí mít pro lidi, kteří milují sdílení obrázků se svými přáteli, fanoušky a následovníky.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad