Ultimate Paint je plnohodnotný 32bitový grafický program pro vytváření, prohlížení a ... Vytvořeno společností J-T-L Development

Ultimate Paint je plnohodnotný 32bitový grafický program pro tvorbu, prohlížení a manipulaci s obrázky.

UP podporuje formáty JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, AVI (jen pro čtení), TGA, WMF /EMF, ICO (pouze čtení), IFF /LBM a WAP BMP formáty a Twain kompatibilní skenery. Můžete snadno vytisknout obrázek, nastavit jeho velikost, polohu a orientaci.

Má flexibilní způsob manipulace s kartáčem, který podporuje kreativní kresbu. Je to podobné tomu, co dělala stará Deluxe Paint, takže pokud jste se seznámili s DP, budete milovat Ultimate Paint. Můžete také retušovat a vylepšovat fotografie pomocí rozsáhlé sady vestavěných nástrojů a zásuvných modulů. Funkce zahrnují změnu velikosti, otáčení, plnění záplav, textové operace a mnoho dalších. Dodává se s desítkami (více než stovkou!) Chladných zásuvných filtrů a podporují také zásuvné moduly Adobe. Všechny obrázky jsou zpracovávány 24 bitů.Uživatelské rozhraní je nastavitelné na úrovni uživatelského zážitku, takže jak noví uživatelé, tak odborníci jej mohou pohodlně využít .... Více informací »

Funkcie: 
Alternativy k Ultimate Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Ultimate Paint.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad