Jednoduchý, výkonný a otevřený textový editor pro systém Android licencovaný pod licencí GPLv3. Vytvořil Maskyn

Jednoduchý, výkonný a otevřený textový editor pro Android. Postavený podle nejnovějších pokynů pro Android, aby se vaše zkušenosti staly nejintutivnějšími v Obchodě, a to i na tabletech!

Alternativy k Turbo Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Turbo Editor.
Alternatives: 
Codeanywhere je editor kódu v prohlížeči s integrovaným výkonným ftp klientem a všechny populární ... Vytvořil Ademptio

Codeanywhere je editor kódu v prohlížeči s integrovaným výkonným ftp klientem a podporují všechny oblíbené webové formáty (HTML, PHP, JavaScript, CSS a XML).

Tvůrci vytvořili známou PHPanywhere. Toto je nová verze.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Jota, vyslovovaná jako "it", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor. Vytvořil Aquamarine Networks

Jota, vyslovovaná jako "i-o-ta", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor.

Android
Když potřebujete vytvořit textové dokumenty, TextEdit je vysoce všestranný textový procesor, včetně ... Vytvořil Apple

Když potřebujete vytvářet textové dokumenty, TextEdit je vysoce všestranný textový procesor včetně nástrojů pro formátování a rozvržení stránky, úpravy a stylizování textu, kontrolu pravopisu, vytváření tabulek a seznamů, import grafiky, práci s HTML a dokonce i přidat soubory hudby a filmů.

Mac
VimTouch je open source port VIM na Androidu. Vytvořil momodalo

VimTouch je open source port VIM na Androidu. Podporuje úplnou syntaxi a gesty dotyku prstu, aby bylo možné VIM mnohem více použít na dotykových obrazovkách.

Funkce

Android
Android Tablet
Výkonný textový editor pro Android. Vytvořil Aquamarine Networks

Výkonný textový editor pro Android.

Jota + (i-o-ta plus) přejmenován na MAJOR UPDATE of Jota Text Editor.

Nové funkce Jota +

Android
Android Tablet
Jednoduchý minimalistický textový editor. Vytvářejte, otevřete, upravte a ukládejte soubory prostého textu. Vytvořeno společností Rumsunrise

Coastline je jednoduchý minimalistický editor textových souborů. Šikovná a rychlá, umožňuje vytvářet, otvírat, upravovat a ukládat soubory prostého textu.

Android
Cloud IDE, vyřešen Vytvořil CoderHQ

Rozvíjet, bez omezení Vytvořte samostatně nebo s ostatními v 15 jazycích s plnou podporou - skutečný automatický doplněk, zvýraznění syntaxe, lustrování a přechod na definici.

Web
Mobilní editor zdrojového kódu. Vytvořeno pomocí touchqode

Editor mobilních zdrojových kódů. Touchqode je opravdový mobilní editor kódu, který je dodáván se zvýrazněním syntaxe, automatickým doplňováním a dalšími funkcemi, které se nacházejí v IDE pro stolní počítače. Podporujeme Javu, HTML, JavaScript, Python, C ++, C # a Ruby.

Android