Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Mobilní editor zdrojového kódu. Vytvořeno pomocí touchqode

Editor mobilních zdrojových kódů. Touchqode je opravdový mobilní editor kódu, který je dodáván se zvýrazněním syntaxe, automatickým doplňováním a dalšími funkcemi, které se nacházejí v IDE pro stolní počítače. Podporujeme Javu, HTML, JavaScript, Python, C ++, C # a Ruby.

Alternativa k vim nebo emacs přes terminál. Funguje skvěle jako textový editor, poznámkový blok nebo HTML editor. Nyní nainstalujte a spusťte programování.

Alternativy k Touchqode pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako Touchqode.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
IntelliJ IDEA je zdarma /komerční Java IDE JetBrains. Vytvořeno pomocí JetBrains

IntelliJ IDEA je free /komerční Java IDE od JetBrains. Jeho design je zaměřen na produktivitu programátorů. Řada jeho funkcí má urychlit vývoj a umožnit programátorům soustředit se na funkčnost, zatímco IntelliJ IDEA zpracovává úlohy rutinního kódování.

Mac
Windows
Linux
Notepad3 je rychlý a lehký textový editor Scintilla se zvýrazněním syntaxe. Vytvořil Rizonesoft

Přestože byl operační systém Windows v posledních letech výrazně aktualizován. Výchozí Poznámkový blok systému Windows však nebyl aktualizován za 20 let. Pokud potřebujete textový editor pro jednoduché programovací úlohy, pomocí vanilla Windows Poznámkový blok to prostě neřeže.

Windows
SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhradník poznámek pro operační systémy Microsoft Windows ... Vytvořil UVViewSoft

SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhrada poznámek pro operační systémy Microsoft Windows.

Windows
Total Commander
Jota, vyslovovaná jako "it", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor. Vytvořil Aquamarine Networks

Jota, vyslovovaná jako "i-o-ta", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor.

Android