Hlasoval jste 'down'.
Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, vícejazyčný web (více než 40 jazyků), těsně ... Vytvořil Tiki Software Community Association

Tiki Wiki CMS Groupware je plnohodnotný, vícejazyčný (více než 40 jazyků) vícejazyčný, plně integrovaný Wiki + CMS + Groupware, bezplatný zdrojový software (GNU /LGPL) Smarty, MySQL, Zend Framework, jQuery a Bootstrap. Tiki lze použít k vytvoření všech druhů webových aplikací, webů, portálů, znalostní báze, intranetů a extranetů. Aktivně ji rozvíjí velké mezinárodní společenství.

Tiki je open source webová aplikace s nejoblíbenějšími funkcemi. Vysoce konfigurovatelné a modulární, všechny funkce jsou volitelné a jsou spravovány prostřednictvím webového rozhraní. Další informace »

Mezi hlavní funkce patří robustní wiki engine, novinové články, diskusní fóra, informační bulletiny, blogy, souborové a obrazové galerie, chyba a sledování problémů (generátor formulářů), adresář odkazů, průzkumy a kvízy, Nejčastější dotazy, systém pro správu bannerů, kalendář, mapy, mobilní kanály, RSS kanály, systém kategorií, značky, pokročilý tematický engine (Smarty), tabulka, live support, shoutbox, inter-user messaging, generátor nabídek , interní vyhledávač, podpora externího ověřování a mnoho, mnohem více ...

Alternativy k Tiki Wiki CMS Groupware pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako Tiki Wiki CMS Groupware.
Alternatives: 

WordPress je software určený pro všechny, zdůrazňující přístupnost, výkon, zabezpečení a snadné použití. Věříme, že skvělý software by měl fungovat s minimálním nastavením, takže se můžete zaměřit na sdílení vašeho příběhu, produktu nebo služeb volně.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Content-Management Framework (CMF), redakční systém (CMS), komunitní a blogový software Vytvořil Dries Buytaert

Drupal je bezplatný softwarový balíček, který umožňuje jednotlivci, komunitě uživatelů nebo podniku snadno publikovat, spravovat a organizovat širokou škálu obsahu na webových stránkách.

Web
Self-Hosted
PHP
Dokumenty, Wikis, Úkoly. Bezproblémově v jednom. Sjednocený pracovní prostor pro moderní týmy. Vytvořil Notion Labs, Inc.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Joomla je oceněný systém pro správu obsahu (CMS), který umožňuje vytvářet webové stránky ... Vytvořil Open Source Matters, Inc.

Joomla je oceněný systém pro správu obsahu (CMS), který umožňuje vytvářet webové stránky a výkonné online aplikace. Mnoho aspektů, včetně jeho snadné použití a rozšiřitelnosti, učinily Joomla nejoblíbenějším dostupným webovým softwarem.

Self-Hosted
PHP
DokuWiki je standardem vyhovujícím standardům, snadno použitelným Wiki, zaměřeným především na tvorbu dokumentace ...

DokuWiki je standard Wiki, který je kompatibilní s normami a je zaměřen především na tvorbu dokumentace jakéhokoliv druhu. Zaměřuje se na vývojářské týmy, pracovní skupiny a malé firmy.

Self-Hosted
Cloudron
Nuclino je nejjednodušší způsob, jak organizovat a sdílet znalosti v týmech. Vytvořil Nuclino

Nuclino je nejjednodušší způsob, jak organizovat a sdílet znalosti v týmech. Vytvářejte dokumenty pro spolupráci v reálném čase a okamžitě je připojujte jako wiki. Použijte zobrazení stromů, tabulek a grafů a prozkoumejte a organizujte své znalosti vizuálně.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Vedoucí software pro spolupráci a podniková wiki pro intranet a řízení znalostí. Vytvořil Atlassian

Důvěryhodná 8 000 firem, Confluence je přední spolupracující software a podniková wiki pro intranet a správu znalostí. Volná 30denní zkušební verze.

Web
Self-Hosted
Cloudron
Skvělý software! Zlepšila se za poslední dva nebo tři roky. Některé z následujících chybných komentářů jsou smutně pravdivé. Ale je to součást minulosti, teď vzhled je opravdu dobrý a všechny hlavní rysy jsou ...
Pro uživatele i implementátory nebo vývojáře. Je to zvláštní podstavec, který se liší v kvalitě a konzistenci. Mohu to doporučit pouze lidem, kteří buď PHP vědí (nebo mám říct ...