Hlasoval jste 'down'.
Text.app je jednoduchý textový editor pro OS Chrome a Chrome. Vytvořil text.app

Text.app je jednoduchý textový editor pro OS Chrome a Chrome. Je to rychlé, umožňuje otevřít více souborů najednou, zvýraznit syntaxi a uložit na Disk Google v systému Chrome OS.

Alternativy k Text pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Text.
Alternatives: 

Závorky je open-source editor pro návrh a vývoj webových stránek postavený na špičkových webových technologiích, jako jsou HTML, CSS a JavaScript. Projekt byl vytvořen a spravován společností Adobe a je uvolněn na základě licence MIT.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
IntelliJ IDEA je zdarma /komerční Java IDE JetBrains. Vytvořeno pomocí JetBrains

IntelliJ IDEA je free /komerční Java IDE od JetBrains. Jeho design je zaměřen na produktivitu programátorů. Řada jeho funkcí má urychlit vývoj a umožnit programátorům soustředit se na funkčnost, zatímco IntelliJ IDEA zpracovává úlohy rutinního kódování.

Mac
Windows
Linux
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac