Kombinovaná kreslící hra pro komiksy online. Vytvořil Matthew Pierce

Nakreslete komiksy online s cizinci a přáteli! StripTogether je komunita, kde se umělci mohou bavit s komiksovými pásy v jednom panelu společně v komiksové online kreslené kreslené hře. Procvičit nové předměty, porazit blok umělce a spojit se s umělci.

Alternativy k StripTogether pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako StripTogether.
Alternatives: 
Drawpile je kreslicí program, který umožňuje sdílet plátno s ostatními uživateli v reálném čase. Vytvořil Calle Laakkonen

Drawpile je kreslicí program, který umožňuje sdílet plátno s ostatními uživateli v reálném čase.

Mac
Windows
Linux
Skici je dokonalá kombinace krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nebudete ... Vytvořil Tayasui.com

Skice jsou dokonalou kombinací krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nenajdete nikde jinde.

Skica je ideální plátno, které je ideální pro získávání nápadů, ilustrací, malby, vše, co si vaše kreativní myšlenka dokáže představit.

Mac
iPhone
Android Tablet
iPad
SketchPort je online komunita kreslení s bezplatným softwarem pro PC, Mac, iOS a Android. Vytvořil SketchPort

SketchPort je online komunita kreslení s bezplatným softwarem pro PC, Mac, iOS a Android. Nakreslete, povídejte, hlasujte, buďte inspirováni, vyzývejte a získávejte odznaky!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
iPad
QueekyPaint je unikátní kreslicí nástroj založený na prohlížeči pro vytváření animovaných kreseb online. Vytvořil Queeky

QueekyPaint je jedinečný kreslicí nástroj založený na prohlížeči pro vytváření animovaných kreseb online. Navštivte masivní galerii a naučte se kreslení sledováním procesu svých oblíbených umělců. QueekyPaint je zdarma a snadno se používá.

Mac
Windows
Web
Nakreslete obrázek spolu s přáteli v reálném čase přes internet ve vašem prohlížeči. Vytvořil Agamnentzar

Nakreslete obrázek spolu s přáteli v reálném čase přes internet ve vašem prohlížeči. Vytvořte nové plátno a sdílejte odkaz a začněte kreslit obrázek společně.

Web
Top Comic Strips
The Collaborative Online Drawing Game - Don't Practice Alone, Come Draw With Us.
TrilliumDude's latest drawings on StripTogether
An awkward alien first date!
Skvělé pro učení různých stylů nebo jen pro kreslení obecně. Zaregistrujte se a budete si moci volat oficiální striptérku! :proti