Vytvořte skvělé, zábavné, krásné emoji a fotografie z mém .. Vytvořeno společností RMY Studio

Aplikační nálepka "Square emoji sticker" je nejrychlejší a nejjednodušší aplikace pro zasílání fotografií v plné velikosti do instagram bez oříznutí. Můžete také vyjádřit své emoci s nálepkou emoji, smiley, meme a giddylizer na váš obrázek .. Přináší vaše fotografie k životu s různými textovými styly pozadí a bubliny řeči ..

Nejen to! zabalíme tuto malou velikost aplikace se spoustou skvělých vlastností ..- Square-Photo Collages- Zrcadlo- pip Více informací »

Vytvořte skvělé, zábavné, krásné emoji a fotografie z mém .. Vyberte si z tun Emoji a držte ho na obrázku před sdílením je se svými přáteli .. Jednoduché, ale výkonné uživatelské rozhraní, aby tato aplikace je šetřič času pro běžné uživatele služby Instagram.

Pokud máte rádi emoji, smajlíky a emotikony, pak je to aplikace pro vás! Nainstalujte teď!

Klíčové vlastnosti: - Pořiďte celou fotografii v plné velikosti bez oříznutí. - Kombinujte své vzpomínky na nezapomenutelné fotografické koláže - Přidejte efekt efektního zrcadla - Vytiskněte své přátele pomocí pip pipety - Přesuňte a zvětšete fotografii prstem - Přiložte fotku s nálepkou Emoji, smajlíky a mémy - Přidejte na svůj obrázek text a bubliny na řezu - Upravte polohu a velikost nálepky svým prstem - Sdílejte svou fotku na sociální sítě nebo ji uložte do galerie.

Alternativy k Square Emoji Sticker pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 2 programů podobných jako Square Emoji Sticker.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad