Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Textový editor pro GNOME, který kombinuje jednoduchost s výkonem.

Textový editor pro GNOME, který kombinuje jednoduchost s výkonem.

Kritici se zaměřují na zefektivnění pracovního postupu. To dělá tak, že společné a opakované operace jsou inteligentně automatizované. A také odstraněním faktorů, které vám brání v soustředění se na vaše úkoly.

Výsledkem je textový editor, který poskytuje tekuté uživatelské prostředí. Editor, který je snadný a zábavný. A editor, který zajišťuje bezpečnost dokumentů po celou dobu. Podívejte se na ukázku blesku, abyste viděli scénáře v akci. Další informace »

Scribes je svobodný software licencovaný za podmínek GNU GPL. Láskavě podporujte projekt darováním.

Alternativy k Scribes pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Scribes.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Adobe Dreamweaver je proprietární vývojový nástroj vyvinutý společností Adobe Systems. Vytvořeno společností Adobe

Nástroj pro tvorbu webových stránek a aplikací. Software Adobe Dreamweaver je určen pro webové designéry, webové vývojáře a vizuální návrháře.

Mac
Windows
Pinegrow je aplikace pro stolní počítače, která umožňuje rychlejší vytváření citlivých webových stránek pomocí živých vícestránkových stránek. Vytvořeno společností Humane technologies LLC

Pinegrow je aplikace pro stolní počítače, která vám umožňuje rychleji vytvářet citlivé webové stránky s živými vícestránkovými úpravami, stylem CSS a inteligentními komponenty pro Bootstrap, Foundation, AngularJS a WordPress, a to buď vizuálně nebo prostřednictvím kódu.

Mac
Windows
Linux
Atom
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac
Scribes simple and sleek (startup)
Scribes code completion
Scribes code templates (snippets editor)