Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
RJ TextEd je plnohodnotný textový a zdrojový editor s podporou Unicode, zvýrazněním syntaxe a ... Vytvořil Rickard Johansson

RJ TextEd je plnohodnotný textový a zdrojový editor s podporou Unicode, zvýraznění syntaxe a skládání kódu. Funkce přesahuje rámec textových souborů a zahrnuje podporu pro úpravy HTML s integrovaným náhledem, kontrolami pravopisu, automatickým dokončením, ověřením HTML, šablonami a dalšími. Program také zahrnuje podporu editoru Topstyle Lite CSS, má dvojitý panelový příkaz a také FTP klienta pro nahrání souborů. Níže je uveden malý seznam dostupných funkcí. Pro úplný seznam se podívejte na sekci funkcí .... Více informací »

Alternativy k RJ TextEd pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako RJ TextEd.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s pixel-perfektní náhled a vestavěný způsob, jak ... Vytvořil Panic Inc.

Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s dokonalým náhledem pixelů a vestavěným způsobem otevírání a správy místních a vzdálených souborů. A také pomlčka SSH.

Mac
iPhone
iPad
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac
2013-03-31: Pokud spustím RJ TextEd 8.11 přenosný na Vista 64bit, nezačne: RJ TextEd Chybová zpráva: "Adresu URL pro narušení přístupu 017D0000. Napište adresu 017D0000." Do 2 týdnů ...