Retrica je jednoduché fotografování a sdílení aplikací s téměř nekonečnou kombinací živých filtrů ... Vytvořil Venticake Inc.

Každý den miliony lidí všude zachycují a sdílejí miliony vzpomínek na Retricu s:

Sociální - Retrika funguje dokonale s aplikací Instagram, Facebook a dalšími službami. Živé filtry - ukažte si paměť před tím, než ji zachytujete. Rozložení živého obrazu - které vám umožní vzpomenout si okamžik, jak chcete. Creative Edits - zaměřte se a pamatujte si, co je důležité.

Alternativy k Retrica pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Retrica.
Alternatives: 
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Snadno odstranit složité pozadí obrázku z fotografií pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Ltd.

Interaktivní výřez Super PhotoCut izoluje a odděluje detailní objekt v popředí od fotografií. Díky našemu proprietárnímu maskovacímu nástroji ve své třídě můžete okamžitě odstranit složité pozadí obrázků a učinit je průhlednými pouhými několika kliknutími.

Mac
Přidat krásnou typografii & amp; umělecká díla, aplikovat ohromující filtry a fotografické efekty a přidat ... Vytvořeno MuseWorks, Inc.

Aplikace byla navržena s ohledem na vás. Naším cílem je dělat to zábavné a bez námahy upravovat obrázky.

Funkce PicLab:

Android
iPhone
Android Tablet
iPad