Quiver je notebook určený pro programátory. Vytvořeno společností HappenApps, Inc.

Quiver je notebook určený pro programátory. To vám umožní snadno míchat text, kód a Markdown v rámci jedné poznámky, upravovat kód s úžasným editorem kódu, živý náhled Markdown a buňky LaTeX, a najít jakoukoli poznámku okamžitě prostřednictvím fulltextového vyhledávání.

## Mix textu, kódu a značení

Poznámka v Quiveru je tvořena buňkami --- úryvky textu, kódu, Markdown nebo LaTeX. V jedné poznámce můžete libovolně kombinovat různé typy buněk. Můžete také nastavit různé jazyky pro různé kódové buňky. Více informací »

## Upravit na místě

Ať už píšete kód nebo text, editace se provádí vždy na místě. V Quiveru není přepínání režimu. Stačí kliknout do editoru a začít psát.

## Úžasný editor kódu

Programátorský zápisník by měl usnadnit editaci kódu. Quiver obsahuje úžasný editor kódů ACE v kódových buňkách, s podporou zvýraznění syntaxe pro více než 110 jazyků, více než 20 témat, automatické odsazení a zastaralé a mnoho dalšího.

## Podpora odhlášení

Quiver umožňuje zapisovat do funkce Markdown pomocí vloženého formátování a vlastních možností CSS. Okno živého náhledu vykreslí Markdown při psaní.

## Podpora LaTeXu

Quiver má vestavěnou podporu LaTeXu (díky MathJax), takže je snadné zahrnout do poznámek krásně vysázet matematické rovnice.

## Obrázky, soubory a odkazy

Přetáhněte obrázek do textové buňky a uloží se lokálně s poznámkou. Přetáhněte soubor do textové buňky a stane se odkazem na soubor. Adresy URL v textových buňkách jsou automaticky detekovány.

## Instantní fulltextové vyhledávání

Poznámky jsou užitečné pouze tehdy, pokud je můžete rychle najít. Quiverovo fulltextové vyhledávání je založeno na Search Kit, stejné technologii, která se používá k napájení Spotlight na vašem počítači. Quiver tak může hledat tisíce poznámek v mrknutí oka.

## Dvě krásná témata uživatelského rozhraní

Quiver přichází se dvěma krásně navrženými tématy uživatelského rozhraní: světlý motiv a temný motiv.

## Živý náhled

Quiver podporuje živý náhled Markdown a LaTeX buněk.

Alternativy k Quiver pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako Quiver.
Alternatives: 
Aplikace pro digitální notebook, která lidem dává jedno místo pro shromažďování poznámek a informací. Vytvořeno společností Microsoft
Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Android Wear
Kindle Fire

Společnost Simplenote, kterou vytvořila společnost za WordPress, je snadný způsob, jak si uchovávat poznámky, seznamy, nápady a další. Vaše poznámky zůstávají aktualizovány na všech vašich zařízeních. Nemáte žádná tlačítka. Funguje to.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Osobní stolní wiki s inline náhledem typu as-you-type a spoustou pluginů Vytvořil Jaap G Karssenberg
Mac
Windows
Linux
BSD
Bezpečné místo pro vaše poznámky, myšlenky a životní práci

Love Notes. Love Encryption.

Standard Notes je bezpečné místo pro vaše poznámky, myšlenky a životní práci.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Hierarchická aplikace pro psaní poznámek, která obsahuje zvýraznění bohatého textu a syntaxe, ukládání dat ... Vytvořil Giuseppe Penone
Windows
Linux
PortableApps.com
Dokumenty, Wikis, Úkoly. Bezproblémově v jednom. Sjednocený pracovní prostor pro moderní týmy. Vytvořil Notion Labs, Inc.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Joplin je open source aplikace pro psaní poznámek a úkoly, která zvládne velké množství ...
Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Zapisování poznámek OpenSource & amp; archivace alternativy k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvořil twostairs
Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Tomboy je stolní aplikace pro psaní poznámek pro systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Vytvořil Alex Graveley

Tomboy je aplikace pro psaní poznámek na stolních počítačích pro systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Jednoduchá a snadno použitelná, ale s potenciálem vám pomůže uspořádat nápady a informace, s nimiž se každý den setkáváte.

Mac
Windows
Linux
BSD

Udělejte si rychlé poznámky k Post-It (r) jako rychlé poznámky na ploše Windows, nalepte je na webové stránky, dokumenty & amp; složky. Nastavit upozornění připomenutí na každou poznámku. Chcete-li se vyhnout nepořádkům na ploše, můžete tyto rychlé poznámky uspořádat do složek.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
aplikace seznamu úkolů, která je integrována se službou Gmail a Kalendář Google Vytvořeno společností Google

Díky mobilní aplikaci Úkoly Google získáte více práce. Spravujte, snímejte a upravujte své úkoly odkudkoliv a kdykoliv, s tím, že synchronizace probíhá ve všech zařízeních. Integrace s Gmailem a Kalendářem Google vám pomáhají provádět úkoly rychleji.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Gmail
Windows desktop aplikace, aby zůstali na vrcholu své každodenní úkoly. Vytvořeno firmou AbstractSpoon Software

Jednoduchý, ale účinný způsob, jak udržet své úkoly na špičce, 10 jazyků.

ToDoList je vzácná forma nástroje pro správu úkolů, která umožňuje opakovaně rozdělit své úkoly na více zvládnutelné kousky a zároveň prezentovat čisté a intuitivní uživatelské prostředí.

Windows
Quiver udržuje dobrou rovnováhu mezi použitím otevřených datových formátů a úložiště, přičemž má velmi užitečné sady funkcí. Jedna z prvních aplikací pro psaní poznámek a wiki pro použití paradigmatu iPython /Jupyter ...