Malovat jedinečné umělecké díla z fotografií.

Malovat jedinečné umělecké díla z fotografií. Psykopaint je nový druh online aplikace pro malování, která vybere barvy z obrázku a automaticky ji aplikuje na štětec. Je to opravdu zábavné, snadné a naprosto jedinečné!

Alternativy k Psykopaint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 9 programů podobných jako Psykopaint.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
Zdarma software pro úpravy fotografií pro PC

Zdarma software pro úpravu fotografií pro PCPixBuilder Studio je bezplatný software pro editaci obrázků pro digitální úpravy fotografií, zpracování obrazu a změnu velikosti.

Windows
Livebrush je aplikace pro kreslení. Vytvořil David Fasullo

Livebrush je kreslicí aplikace. Používá snadno použitelný kartáčový nástroj, který reaguje na vaše gesta pomocí rychlosti a dalších ovládacích prvků pohybu.

Mac
Windows
Adobe AIR
Výkonný a jedinečný program pro malování přírodních médií. Vytvořil Pixarra

TwistedBrush je software pro digitální barvy a editor fotografií, který dodává širokou škálu přírodních uměleckých nástrojů.

Windows
Photo Toolbox je softwarový nástroj, který umožňuje upravovat, upravovat a opravovat digitální fotografie. Vytvořil LifeSniffer

Photo Toolbox je softwarový nástroj, který umožňuje upravovat, upravovat a opravovat digitální fotografie. Kombinuje mnoho snadno použitelných a velmi výkonných funkcí, díky nimž je vaše fotografie mnohem lepší než dříve.

Windows
Malování +++ má za cíl vyplnit potřebu základního, efektivního a Mac-nativního editoru obrázků. Vytvořil Fei Zhai

Malování +++ má za cíl vyplnit potřebu základního, efektivního a Mac-nativního editoru obrázků. Ať už potřebujete rychle oříznout fotografii, přidat nějaký text k obrázku, nebo se jen bavit doodling, scrawl jste pokryli.

Mac
Top 1 Profesionální malba, Kreslicí software pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Software Studio

MyBrushes Paint pro Mac aplikaci vám umožní malovat na nekonečné plátno a PLAYBACK celý výkres.

Mac
iPhone
iPad