Bezplatný návrhový nástroj pro vývojáře, který umožňuje otevřené soubory jako psd, aplikace náčrtu nebo prosté obrázky ... Vytvořil Keyang Xiang

PSDETCH je zcela bezplatný nástroj, který funguje jak online, tak i offline, aby projektanti a vývojáři pracovali těsněji a jednodušeji. Umožňuje konstruktérům více se zaměřit na návrh a vývojáře, a tak snadno získává informace potřebné přímo z návrhových souborů. Vývojáři mohou extrahovat vrstvy z návrhových souborů do různých formátů (jpg, png, svg atd.), Získat měření hladiny nebo získat informace o CSS pro některé konkrétní vrstvy. SPDETCH také pomáhá týmové spolupráci tím, že se připojí k poskytovateli Cloud týmu. Google Drive /One Drive /Dropbox atd. Spolupracovníci mohou snadno přidávat komentáře /diskutovat o stejném designovém souboru a přepínat mezi revizemi, aby viděli rozdíl .... Více informací »

Alternativy k PSDETCH pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 1 programů podobných jako PSDETCH.
Alternatives: 
Adobe Creative Cloud je kolekce grafického designu, úprav videa a vývoje webu ... Vytvořeno společností Adobe Systems Inc.

Adobe Creative Cloud, dříve Adobe Creative Suite, je kolekcí aplikací pro grafický design, úpravy videa a vývoj webových aplikací společnosti Adobe.

Služba Adobe Creative Cloud obsahuje následující aplikace a další (nejméně 20 aplikací ve skupině Creative Cloud):

Mac
Windows