Poznámkový blok se více zaměřil na vývoj než jen načmáral poznámky. Vytvořil Simon Steele

Poznámkový blok je více zaměřen na vývoj než jen čmárat poznámky.

Nejedná se o vyčerpávající seznam funkcí, ale dává vám představu o funkcích programu Poznámkový blok programátoru.

* Zvýraznění syntaxe pro mnoho jazyků, konfigurované pomocí schémat * Vícejazyčné uživatelské rozhraní * Neomezený počet podporovaných schémat, výkonné zvýraznění syntaxe podporující jak uživatelsky definované, tak vestavěné programy * Textové klipy poskytují inteligentní šablony pro vkládání textu Kód skládání /osazování * Dokovací okna pro: Prohlížeč souborů, Otevřené soubory, Textové klipy, Výstup nástroje, Výsledky hledání souborů * Vyhledávání a nahrazování regulárních výrazů (plná syntaxe perl) * Vynikající podpora externích nástrojů s uživatelsky konfigurovatelným výstupem - klikněte na chyby a varování přeskočit přímo na místo v souboru, kde byly vygenerovány * Rozdělené pohledy * Záložky (očíslované i prosté) * Export do HTML (pomocí CSS) a RTF * Definice kódování procházení a navigace (pomocí Ctags) * Neurčené * Podpora fontů * Projekty a projektové skupiny s víceúrovňovými složkami a zrcadlovými systémy souborů * Skriptování s Pythonem * Podpora pro vývoj doplňků s C ++ * Podpora pro UTF8, 16 a různé kódování souborů * Podpora pro okna, unixové a macintoshové koncovky řádků * Tabbed MDI rozhraní, s víceúrovňovým rozdělením zobrazení * Word-wrapping ... Více informací »

Alternativy k Programmer's Notepad pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Programmer's Notepad.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s pixel-perfektní náhled a vestavěný způsob, jak ... Vytvořil Panic Inc.

Coda je rychlý, čistý a výkonný textový editor s dokonalým náhledem pixelů a vestavěným způsobem otevírání a správy místních a vzdálených souborů. A také pomlčka SSH.

Mac
iPhone
iPad
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac
Hodnotenia: 

Pevná volba pro jednoduchý, ale výkonný editor programátoru. Porovnejte to nejlepší a nejlepší.

Líbí se mi, že rozhraní je dostatečně čisté, aby sloužilo jako zápisník pro průměrného uživatele, což je hlavní důvod, proč jsem se znovu díval na editora poté, co jsem byl dlouholetým fanouškem programu Notepad ++. Pod kapotou je však leštěná sada zaměřená na kodér, téměř vše, co byste čekali a žádný chmýří. Bonusové body pro logicky uspořádané panely nástrojů, dialogové okno možností a rozumné výchozí hodnoty.

Porovnává dobře s Notepad ++ a PSPad, mé další dvě oblíbené položky, ale cítím se mnohem lehčí a zároveň má potřebné funkce. Má všechny základy, které byste očekávali, jako je zvýraznění syntaxe, hledání souborů, zobrazení mezer, makra, výměna poznámek (prostřednictvím spouštění souborů registru), externích nástrojů atd.

Má také poněkud vzácnou kombinaci pokročilých funkcí, o které se starám:

  • Regex vyhledávání a nahrazování (perl syntaxe)
  • Výběr režimu sloupců (z komponenty scintilla)
  • Skládání kódu
  • Python-skriptovatelný

Zůstal jsem jen chtít pár funkcí, které mi chybí v programu Notepad ++, a to:

  • Obsidiánové barevné schéma
  • Šipka Ctrl-Shift - posunutí čar nahoru a dolů
  • Zvýraznění syntaxe značky

Pracuje také s kódováním Zen.

Velmi dobré. Začínám to preferovat přes Notepad ++ a PSPad. Stojí za to podívat se na programátora nebo běžného uživatele. Nenechte se oklamat uživatelským rozhraním, aby si myslelo, že to není mocný editor.

mnohem lepší než zápisník ++. Líbí se mi, že můžete konfigurovat nástroje pro každé rozšíření

Velmi dobrý programovací editor, používejte jej denně pro všechny moje kódování. Pravidelné aktualizace. Velmi konfigurovatelné, skvělé regex /search & amp; nahradit podporu. Není to IDE, jen editor. Používá se (a platí se za to) Textpad, ale po aktualizaci neprobíhá. Snažil se zápisník ++, ale to bylo mnohem méně chaotický. Velmi doporučeno pro jednoduchý & amp; rychlý, ale velmi výkonný textový editor.

Zjistili jste, že barevné schéma Obsidian je v konfiguraci Nástroje & gt; Možnosti & gt; Styly. Sweet.

PN on Vista
PN on XP
Autocomplete
Tags and Scripts
Keyboard Options
Style Configuration
Projects, Find, Output
Find in Files
Code Templates
Save Modified
Pevná volba pro jednoduchý, ale výkonný editor programátoru. Porovnejte to nejlepší s tím nejlepším. Líbí se mi, že rozhraní je dostatečně čisté, aby sloužilo jako výměna poznámek pro průměrného uživatele ...