Zásada usnadňuje vytváření animovaných a interaktivních návrhů uživatelského rozhraní. Vytvořil Daniel Hooper

Princip usnadňuje vytváření animovaných a interaktivních návrhů uživatelského rozhraní. Ať už navrhujete tok aplikace s více obrazovkami nebo nové interakce a animace, Principle vám umožňuje vytvářet vzory, které vypadají a vypadají úžasně.

Alternativy k Principle pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Principle.
Alternatives: 
Nástroj prototyp InVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Vytvořil InVisionApp

Prvotní nástroj inVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Sdílejte svou práci a získávejte okamžitou zpětnou vazbu přímo na obrazovce.

Web
Design a prototypování uživatelských zkušeností (UX). Vytvořeno společností Adobe

Přechod od nápadu k prototypu rychleji pomocí softwaru Experience Design CC, prvního multiplatformového nástroje pro navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací.

Mac
Windows
Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG ... Vytvořil Marvel Prototyping Ltd.

Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG atd.) a náčrty do interaktivních prototypů, které vypadají a vypadají jako skutečné aplikace a weby

Web
Android
iPhone
Apple Watch
Apple TV
Projektanti nástrojů pro prototyp čekají. Vytvořil Flinto LLC

Flinto for Mac je komplexní nástroj pro prototypování aplikací, který vám umožní vytvářet cokoliv od jednoduchých prototypů až po komplexní prototypy s působivými interakcemi. Pečlivě jsme navrhli Flinto for Mac, abychom minimalizovali složitost. Neexistují žádné programovací nebo časové osy.

Mac
iPhone
Navrhněte interaktivní UI prototypy pro moderní rozhraní. Vytvořil Facebook

Origami Studio je bezplatný návrhářský nástroj vytvořený designéry Facebooku pro vytváření interaktivních prototypů uživatelského rozhraní. Elegantní rozhraní založené na vrstvě umožňuje designérům repaidně vytvářet prototypy s vrstvami, vytvářet interakce a sdílet je s ostatními.

Mac
Android
iPhone
Návrhářský nástroj, který dělá vše. Vytvořil Framer BV

Framer kombinuje sílu kódu s snadnou vizuální úpravou. Prototypové krásné mikrointerakce nebo realistické aplikace. Je na čase navrhnout vývoj s ohledem na vývoj.

Mac