Aplikace pro tvorbu koláží, která je nabitá spoustou aktiv, které budete nalepit na obrazovce vašeho telefonu!

Aplikace pro tvorbu koláží, která je nabitá spoustou aktiv, která bude nalepena na obrazovce vašeho telefonu! Není to jen výrobce fotografických koláží, je to vypravěč, protože vaše koláž sdělí váš příběh světu bez toho, slovo. Stačí si vybrat své fotky z galerie nebo Facebooku nebo kliknout na své selfies a pak přidat speciální efekty jako retro, vinobraní, třešně, atd. Na vaše fotky. Upravte je pomocí tohoto editoru fotografií, jako je přiblížení, oddálení, měřítko, oříznutí apod. Pak můžete rámovat své fotky pomocí úžasných fotorámeček, abyste vytvořili fotografickou koláž, abyste mohli vyprávět svůj příběh. Zdarma koláž výrobce! Chcete-li, aby vaše koláž působivější, jsme představili některé další zajímavé funkce, jako je přidání textu, smajlíky, samolepky, barevné odstíny a mnoho dalších. Sdílejte své výtvory se svými přáteli v sociálních sítích, jako jsou Facebook, WhatsApp atd. Stáhněte si tento výrobek pro tvorbu koláží z obchodu Google Play na zařízení Android a objevte svého interního umělce. Foto editor on-line !! Vlastnosti: -1. Opravdu hezká aplikace s hezkými funkcemi. Okamžitě vytvořte koláže.3. Online editor fotografií s elegantními funkcemi pro úpravu, jako je měřítko, zoom, oddálení, oříznutí, otáčení atd. Mohou být použity speciální efekty jako retro, ročník, šedá škála apod. Může přidat text, smajlíky, nálepky a barevné odstíny. Obrázek koláž výrobce má nádherné rámy na rám vaše fotky.7. Snadné sdílení upravených obrázků na Facebooku, WhatsApp, atd. ... Více informací »

Alternativy k Pretty Collage Maker pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 2 programů podobných jako Pretty Collage Maker.
Alternatives: 
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Wonder Photo Studio je zábavný a snadný nástroj pro vytvoření působivých fotografických koláží a digitálních zápisníků ... Vytvořil ZCStar

Wonder Photo Studio je zábavný a snadný nástroj, díky kterému můžete s fotografiemi vytvořit působivé fotografické koláže a digitální zápisníky. V programu Wonder Photo Studio můžete snadno vytvořit nezapomenutelné dárky a pozornosti. Jako digitální zápisník s vlastními výkresy.

Windows