Hlasoval jste 'down'.
Pluma, vidlice ... Vytvořeno prostředí prostředí MATE
Pluma, vidlice gedit, je textový editor součástí MATE Desktop Environment. Podporuje většinu standardních funkcí editoru a rozšiřuje tuto základní funkci s dalšími funkcemi, které se obvykle nenacházejí v jednoduchých textových editorech. Pluma je grafická aplikace, která podporuje editaci více textových souborů v jednom okně (někdy známé jako karty nebo MDI). Pluma plně podporuje mezinárodní text díky použití kódování Unicode UTF-8 v upravených souborech. Jeho základní sada funkcí zahrnuje zvýraznění syntaxe zdrojového kódu, automatické odsazení a podporu tisku a náhledu tisku. ... Více informací »
Alternativy k Pluma pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Pluma.
Alternatives: 

Závorky je open-source editor pro návrh a vývoj webových stránek postavený na špičkových webových technologiích, jako jsou HTML, CSS a JavaScript. Projekt byl vytvořen a spravován společností Adobe a je uvolněn na základě licence MIT.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
Pluma je textový editor, který je dodáván s pracovní plochou MATE v různých distribucích systému Linux. Je to velmi jednoduché, ale funkční. Je těžké neposkytnout pozitivní přehled, protože se zaměřuje pouze na jednu věc a ...