Přidejte retro efekty na vaše fotografie v okamžiku! Vytvořil Autodesk

Přidejte retro efekty k vašim fotografiím!

Převeďte své fotografie do skvěle vybírejících vinobraní obrázků - editace je stejně snadná jako jedna, dvě, tři. S touto zábavnou a jednoduchou aplikací v temné místnosti můžete filtry vrstev, osvětlení a ohraničení získat ten retro grunge vzhled ve třech jednoduchých krocích. Tolik možností pro výběr, existuje 25 000 možných dokončení pro každý jeden obrázek!

Funkce: * Barevné filtry vám pomohou nastavit náladu - zesílit tón, zklidnit nebo přidávat surrealistické odstíny. * Světelné efekty přinášejí drama, jiskru nebo grungeový vzhled. * Dokončete svůj fotografický proces s pravým rámečkem - vyberte si který vám vyhovuje * Není vyžadována žádná kamera! Vyberte fotografii z vaší galerie a začněte používat efekty. Pokud má vaše zařízení fotoaparát, můžete také přichytit nový snímek z aplikace * Sdílejte svůj ročník obrázek přímo se svými přáteli prostřednictvím Facebooku nebo im.io * Exportujte svůj hotový obrázek zpět do vaší galerie. Obrázky lze uložit ve vysokém rozlišení (až 2k x 1k), v závislosti na rozlišení původního obrázku ... Více informací »

Alternativy k Pixlr-o-matic pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Pixlr-o-matic.
Alternatives: 
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone
Photoline je profesionální editor obrázků, který nabízí kreativům většinou nedestruktivní pracovní postup ...

Photoline je editor obrázků, který poskytuje většinou nedestruktivní profesionální pracovní postup. Kompletní vektorové úpravy jsou také integrovány. Jeho úprava obrázků je na stejné úrovni jako Photoshop.

Mac
Windows
Wine
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
PhoXo je malá a bezplatná aplikace pro úpravu obrázků. Vytvořil Fu Li

PhoXo je malá a bezplatná aplikace pro úpravy obrázků. Je to malý, rychlý, snadno ovladatelný, lze s ním zacházet jako s mini PhotoShopem.

Windows
Retrica je jednoduché fotografování a sdílení aplikací s téměř nekonečnou kombinací živých filtrů ... Vytvořil Venticake Inc.

Každý den miliony lidí všude zachycují a sdílejí miliony vzpomínek na Retricu s:

Android
iPhone
Kindle Fire
LunaPic je online editor fotografií, který umožňuje editovat, oříznout, střídat a měnit velikost obrázků, přidat ...

LunaPic je online editor fotografií, který umožňuje editovat, oříznout, otáčet a měnit velikost obrázků, přidávat efekty k vašim fotografiím, vytvářet prezentace, animovat a koláže a konvertovat video do gifů.

Web
Chrome
Firefox
Dropbox
Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkcemi pro úpravy a malování fotografií. Vytvořil David Levinsky

Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkcemi pro úpravy a malování fotografií. Photo Raster je poháněn technologií WebGL, která v online aplikacích nikdy neprošla.

FEATURES

Úpravy

Web
Facetune je zábavný a výkonný portrét & samo foto editor! Vytvořil Lightricks Ltd.

Facetune vám dává možnost retušovat a přidávat umělecké vkusy k sobě samým a portrétem s lehkostí, z pohodlí vašeho iPhone.

Android
iPhone
Nechte ty fotky z jejich alb a PK s uživateli Camera360 po celém světě! Vytvořil Xu Hao

Fotoaparát Camera360 je plnohodnotná fotoaparátová aplikace s klasickými a originálními fotografickými filtry, živými samolepkami a maskami, sdílením obrázků a vestavěnými komunitními možnostmi pro získání vašich fotografií na celém světě.

Android
iPhone
Windows Phone
Kindle Fire