Pixi Paint je otevřený zdrojový editor, který je volitelný pro pixely.  Vytvořil Daniel X Moore

Pixi Paint je open source zdrojový editor, který je volitelný pro pixely.

Naše hlavní zaměření je na snadné použití a jednoduchost. Pixi Paint je zábava pro začátečníky i odborníky, aby prozkoumala omezené umění paletových pixelů.

VLASTNOSTI + Kartáče a tvary + Výběr barvy + Line Tool + Total Palette Control + 4 režimy symetrie + 2 režimy průhlednosti + Neomezené vrácení zpět a nastavitelná transfokace + Volitelná mřížka + Replikace + Export do formátu .png

Online verze na http://www.danielx.net/pixel-editor/ Další informace »

Alternativy k Pixi Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 12 programů podobných jako Pixi Paint.
Alternatives: 
Tux Paint je bezplatný, oceňovaný kreslicí program pro děti ve věku od 3 do 12 let (například ... Vytvořeno novým plemenným softwarem

Tux Paint je bezplatný, oceňovaný kreslící program pro děti ve věku od 3 do 12 let (například předškolní a K-6). Kombinuje snadno použitelné rozhraní, zábavné zvukové efekty a povzbuzující karikatura maskota, který děti řídí při používání programu.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol.

Mac
iPad
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Zdarma online software pro úpravu fotografií. Vytvořeno piZap

Bezplatný software pro úpravu fotografií.

Web
Android
iPhone
Facebook
JS Paint je webový remake společnosti Microsoft Paint. Vytvořil Isaiah Odhner

JSPaint je bezplatný webový remake aplikace Microsoft Paint, základní, ale populární editor obrázků pro operační systém Windows.

JSPaint dokonce podporuje přetahování obrázků z místního rozhraní v okně prohlížeče a jejich načtení.

Web
Paintbrush je jednoduchý malířský program pro Mac OS X, který připomíná https: //alternativeto. Vytvořil Soggy Waffles

Paintbrush je jednoduchý malířský program pro Mac OS X, který připomíná Microsoft Paint a Apple MacPaint. Poskytuje uživatelům prostředky na rychlé vytváření jednoduchých obrázků, což je už léta v Macu značně nepřítomné.

Mac
Top 1 Profesionální malba, Kreslicí software pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Software Studio

MyBrushes Paint pro Mac aplikaci vám umožní malovat na nekonečné plátno a PLAYBACK celý výkres.

Mac
iPhone
iPad
Pro Paint pro Mac je realistický full-featured digitální umělecký software, který se používá pro malování ... Vytvořil XiuXia Yang

Pro Paint for Mac je realistický full-featured digital paint software pro Mac, který se používá pro malování, editaci obrázků, kreslení vektorů, volnou formu transformace, oříznutí, alfa kanál editace ...

Mac
Paintastic vám umožní dělat krásné kresby, obrazy, návrhy a pohlednice.

Paintastic umožňuje vytvářet krásné kresby, obrazy, návrhy a pohlednice. S několika tahy na smartphonu /tabletu Android můžete vytvářet barevné kresby a vychovávat své vnitřní umělce.

Android
Gtk založil základní malířský program jako MSPaint nebo Paintbrush, ale pro Linux

Gtk založený základní program jako MSPaint nebo Paintbrush, ale pro Linux

Linux