Zdarma software pro úpravy fotografií pro PC

Zdarma software pro úpravu fotografií pro PCPixBuilder Studio je bezplatný software pro editaci obrázků pro digitální úpravy fotografií, zpracování obrazu a změnu velikosti. Pro úpravu digitálních fotografií můžete používat mnoho funkcí profesionální kvality.PixBuilder Studio umožňuje používat následující funkce správy barev: správa jasu /kontrastu, vyvážení barev a manipulace s úrovněmi. Pro profesionální výsledky můžete použít funkci křivek. V aplikaci PixBuilder Studio můžete provádět skvělé a profesionálně vyhlížející úpravy fotografií, které můžete manipulovat s barevnými kanály. Koncepce vrstev, vícestupňové zálohování, gradienty a masky podporují a textové vrstvy podporují všechny aplikace PixBuilder Studio jako skvělý grafický softwarový program pro zpracování obrazu a vytváření ilustrace.Můžete také využít funkce flexibilní selekce transformace a správy pro kreslení komplexních rastrových tvarů a efektů nebo použijte nástroj pro kreslení vestavěných tvarů. Pro další složité cíle můžete použít vestavěné efekty vysoké kvality, jako jsou různé typy rozostření, efekty ostření a další. Pomocí webové palety bezpečně a uložit s náhledem funkce, můžete snadno vytvořit webovou grafiku v některém z nejpopulárnějších formátů, které chcete: JPEG, GIF, PNG a další.Pro jiné potřeby, můžete použít standardní sadu grafického softwaru funkce: rotační, změna velikosti, razítko, klonovací nástroj, nástroj ke zhojení kartáčů a mnoho dalších. Dokončující koncept rozhraní vám pomůže uspořádat pracovní plochu podle vašich individuálních přání a zvýší účinnost vaší práce. Upravte obrázky v aplikaci PixBuilder Studio a vytvořte úžasné fotografické prezentace v aplikaci PicturesToExe Deluxe .... Více informací »

Alternativy k PixBuilder pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako PixBuilder.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad