Piskel, bezplatný editor online sprite.

Zapamatujte si staré staré 2D hry a jejich krásné přízraky? S programem Piskel si můžete vytvořit několik kliknutí.

VLASTNOSTI

Živý náhledPiskel vám poskytuje živý náhled na vaši práci.Neníte už hádat, jak to bude vypadat, když to bude hotovo: uvidíte to!

V galeriiZobrazte všechny vytvořené scény, které jste vytvořili.Každý může vidět vaši veřejnou galerii, ale můžete mít libovolný sprite, který chcete soukromě.

Offline verze jsou k dispozici pro Windows a MacOS. Další informace »

Export do GIFuJelikož animujeme obrázky, mohli bychom je také sdílet jako animované GIFs.Takže jo.

Otevřený zdrojPokud chcete kód přispět nebo zkontrolovat, je vše v Githubu.

Alternativy k Piskel pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako Piskel.
Alternatives: 
Aseprite je program David Capello pro tvorbu animovaných skriptů a obrazů. Vytvořil Aseprite

Aseprite (dříve ASE, aka Allegro Sprite Editor) je program pro vytváření animovaných skriptů & amp; pixel umění. Sprites jsou malé obrázky, které lze použít na vašem webu nebo ve videohře.

Mac
Windows
Linux
Animace grafický editor snadné použití - výkonný nástroj pro spriting a pixel umění. Vytvořeno společností HUMANBALANCE Co.

Animační grafický editor snadno použitelný - výkonný nástroj pro stříkání a obrazové umění.

Windows
Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol.

Mac
iPad
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavný Amiga ... Vytvořil Cosmigo

Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavná Amiga Deluxe Paint (DPaint).

Windows
IconLover 5.45 je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro všechny ... Vytvořil Aha-Soft

IconLover je výkonný, ale snadno použitelný editor ikon pro vytváření vlastních ikon pro libovolný operační systém, včetně Windows, Mac OS, UNIX /Linux a iPhone.

Windows
Je to svobodný software s animací, je snadné ukládat /nahrát /stahovat soubory a může být použit na téměř každé platformě! (kromě mobilních :))