Photo Editor je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi. Vytvořeno macgyver

Editor fotografií je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi.

Upravte barvu, přidejte efekty, otáčejte, ořízněte, změňte velikost, rámeček a kreslejte na svých fotografiích. Možnosti nastavení barev zahrnují odstín, sytost, kontrast a jas. Aplikace Photo Editor navíc nabízí velké množství efektů pro vaše fotografie včetně korekce gama, automatického kontrastu, automatického tónu, rozostření, ostření, olejové barvy, náčrtu, černé & bílý vysoký kontrast, sépie a mnoho dalších. Další informace »

Jednoduché dotykové a pinch-to-zoom rozhraní umožňuje snadné hrát si s fotografiemi a získat přesný vzhled, který si přejete. Upravte fotografie z vaší galerie a fotoaparátu.

Uložte konečný výsledek do galerie, jako tapetu nebo na kartu SD. Sdílejte své fotografie pomocí libovolné služby ve vašem zařízení, jako je e-mail, Picasa, Facebook, Twitter nebo jakýkoli jiný způsob sdílení.

Vlastnosti * Upravit barvu, přidat efekty, otáčet, oříznout, měnit velikost, snímek a nakreslit vaše fotografie * Křivky rozhraní umožňující jemné ladění barev * Režim kreslení, přidání textu nebo obrázků * , oříznutí nebo zmenšení velikosti fotografií * Snadné úpravy pomocí dotykového a pinch-to-zoom rozhraní * Použití fotografií z vaší galerie a fotoaparátu * Uložit snímky ve formátu JPEG a PNG. Flexibilní řízení kvality JPEG. * Zobrazit, upravit nebo odstranit data EXIF ​​* Uložit konečný výsledek do galerie, jako tapetu nebo na vaší SD kartě * Sdílet fotografie e-mailem, Picasa, Facebook, Twitter atd. * Volná reklama je k dispozici Nastavení - & gt; Koupit položky)

*** FOTO EDITOR NENÍ SPYWARE /VIRUS! Photo Editor neobsahuje virus nebo škodlivý kód. Pokud antivirový program identifikuje Editor fotografií jako virus /malware, pošlete mi e-mail.

*** Podporované jazyky: angličtina, korejština, ruština, španělština, holandština, finština, němčina, francouzština, japonština, portugalština v překladu kontaktujte mě.

Alternativy k Photo Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 12 programů podobných jako Photo Editor.
Alternatives: 
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Vytvořil Flying Meat

Acorn je editor fotografií postavený pro nás ostatní. Díky jednoduchému rozhraní a nástrojům pro přidávání všeho z textu, tvarů a efektů můžete vytvořit dokonalý obraz během několika sekund a minut, nikoli hodin a dnů.

Mac
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; žádné stahování ... Vytvořil PicMonkey.com

PicMonkey je online editor fotografií, který funguje přímo ve vašem prohlížeči; není nutné stahovat. Nástroje pro retušování, jako je bělení zubů, blemish fix, hubnutí. Efekty jako Orton, Cross Process, Color Boost, s jednoduchým přetažením.

Web
Android
iPhone
Color (Curves)
Color (Levels)
Text (Image)
Crop
Drawing
Effect
Correction
Rotation/Straighten
Jedná se o nejlepší editor fotografií o funkčnosti a rozhraní. Přiznává pouze funkce Photoshop pro Windows.