Malování +++ má za cíl vyplnit potřebu základního, efektivního a Mac-nativního editoru obrázků. Vytvořil Fei Zhai

Malování +++ má za cíl vyplnit potřebu základního, efektivního a Mac-nativního editoru obrázků. Ať už potřebujete rychle oříznout fotografii, přidat nějaký text k obrázku, nebo se jen bavit doodling, scrawl jste pokryli.

Malování +++ je levný malířský program pro OS X, který může být použit pro výuku základů malířského softwaru. Mnoho sofistikovaných grafických softwarových aplikací (například Paint Shop Pro nebo Photoshop) používá stejné základní principy, které lze naučit pomocí aplikace Paint +++. Další informace »

Použití jakéhokoli malířského programu zahrnuje učení, jak používat panel nabídek a nástrojovou lištu. Malování +++ také obsahuje paletu barev, která uživateli umožňuje vybrat barvu popředí i pozadí, pomocí kterých můžete pracovat.

Nové funkce v 2.0: • Transparentní výběr a pochodové mravce pro nástroj pro výběr • Úplně přepsaný textový nástroj pro přesnou přesnost vkládání • Čtyři zcela nové nástroje: Airbrush, Rounded Rectangle, Kapky a Zoom • Změna velikosti obrazu, zmenšení velikosti plátna a oříznutí • Bezpočet oprav chyb a vylepšení rychlosti • a další!

Malba +++ může otevřít a uložit do většiny hlavních formátů obrázků, včetně BMP, PNG, JPEG, TIFF a GIF. Plná podpora průhlednosti je k dispozici pro formáty obrázků, které podporují alfa kanál (aktuálně PNG a GIF). Můžete také vložit obrázky zkopírované z mnoha běžných aplikací Mac, včetně Microsoft Office a Apple iWork.

Nyní máte zájem? Stačí stáhnout a vyzkoušet!

Alternativy k Paint +++ pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Paint +++.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad