Ve světě virálních videí a rozpoznávání obličeje vám ObscuraCam pomáhá sdílet fotografie a videa ... Vytvořil GuardianProject

Ve světě videí a rozpoznávání obličeje, společnost ObscuraCam vám pomáhá sdílet fotografie a videa a zároveň chránit vaše soukromí a ty, na kterých vám záleží. S ObscuraCamem můžete rozostřit a maskovat tváře ve svých fotografiích a videích. Informace, které by vás mohly identifikovat jako kamery, budou ze souborů odstraněny, aby se zvýšila bezpečnost.

? OCHRANA SOUKROMÍ PRO VAŠE OBRAZY: ObscuraCam lze použít jako fotoaparát k pořizování fotografií nebo anonymizování fotografií a videí, které jste již natočili. Ukažte se na sebe: Krycí obličej s pixelátem, redakcí (zatemnění) nebo zábavným nosem a brýlemi? AUTOMATICKÁ DETEKCE FACE: ObscuraCam automaticky detekuje obličeje obou fotografií a videí, takže můžete rychle a snadno anonymizovat dav nebo dlouhé video. MULTIPLAVNÍ REŽIMY OCHRANY SOUKROMÍ: Tváře mohou být pokryté pixely, úplně odstraněny nebo zakryté vtipným nosem a brýlemi. Můžete také rozmazat vše kromě malé části obrazu. SHARE SECURELY: Odstraníme všechna identifikační data uložená na fotografiích, včetně údajů o poloze GPS a telefonu a & amp; model, abyste mohli chránenou fotografii uložit do Galerie nebo ji sdílet přímo na Facebooku, Twitteru nebo jiné aplikaci umožňující sdílení. OCHRANUJE IDENTIFIKACI FOTOGRAFRA: Smartfony připojují informace ke každé pořízené fotografii, včetně místa, kde byly pořízeny, a podle toho, jaký typ fotoaparátu. ObscuraCam odstraňuje všechny tyto informace .... Více informací »

Funkcie: 
Alternativy k ObscuraCam pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako ObscuraCam.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Skitch je nástroj pro editaci a sdílení screenshotů pro Mac a iOS, který umožňuje uživateli přidat ... Vytvořil společnost Evernote Corporation

Skitch je nástroj pro editaci a sdílení snímků obrazovky pro počítače Mac a iOS, který uživateli umožňuje přidávat obrázky a text do obrázku a sdílet je online. Obrázky lze také exportovat do různých formátů obrázků.

Mac
iPhone
iPad
Snapseed je vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů ... Vytvořeno společností Google Inc.

Snapseed je aplikace pro vylepšení a sdílení fotografií s výkonnou sadou zobrazovacích filtrů a nástrojů pro kohokoli a kdekoli, aby přeměnila jakýkoli obraz na mimořádnou fotografii.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vytvořte skvělé, zábavné, krásné emoji a fotografie z mém .. Vytvořeno společností RMY Studio

Aplikační nálepka "Square emoji sticker" je nejrychlejší a nejjednodušší aplikace pro zasílání fotografií v plné velikosti do instagram bez oříznutí. Můžete také vyjádřit své emoci s nálepkou emoji, smiley, meme a giddylizer na váš obrázek ..

Android