NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a ... Vytvořil NeoSoft Corp.

NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a cenově dostupné! Je to dost jednoduché pro začátečníky, které jsou stále vybaveny výkonnými funkcemi a pokročilými nástroji. NeoPaint ulehčuje podnikatelům a domácím uživatelům, aby se dotýkali fotografií a vytvářeli skvělou grafiku pro desktopové publikování, prezentace a internet!

Některé z mnoha výkonných funkcí NeoPaintu patří: podpora mnoha populárních formátů obrázků jako JPEG, GIF, PCX, TIFF, BMP a PNG; integrovaná podpora pro skenery a digitální fotoaparáty; profesionální kvalitní výstup na libovolnou černobílou nebo barevnou tiskárnu kompatibilní s Windows; více úrovní vrácení; desítky speciálních efektů a textur; zakázkové štětce; fotoretulace a korekce barev NeoPaint's Picture Browser nástroje; vysoce kvalitní konverze barev a formátů; maskování; odstraňování červených očí; klonování; Razítková poduška; 3D objekty; separace barev; Prohlížeč obrázků s nástroji pro správu souborů; zabudovaná obrazovka Capture; a desítky dalších nástrojů a možností. NeoPaint také obsahuje některé vzrušující přírodní mediální nástroje včetně dřevěného uhlí, pastelky, křídy, inkoustu, akvarelu, olejové barvy a dalších. Více informací »

NeoPaint je integrovaný nástroj pro snímání obrazovky, NeoGrab, je velmi užitečný nástroj pro vytváření obrazovky pro manuály, školení, informační bulletiny, webové stránky a mnoho dalších použití. Zachycené snímky jsou automaticky přeneseny do aplikace NeoPaint pro úpravy, ukládání atd.

Fotografové ocení funkci fotoretulace NeoPaint, včetně odstranění efektu červených očí, oříznutí, barev, jasu a kontrastu.

Navíc NeoPaint obsahuje vestavěné animační nástroje pro vytváření a úpravu animovaných souborů GIF a vestavěný editor ikon pro vytváření a úpravu ikon a kurzorů systému Windows. Na rozdíl od základních samostatných nástrojů animace GIF a editorů ikon poskytuje integrovaný editor společnosti NeoPaint kompletní přístup k celé řadě výkonných nástrojů pro malování a úpravy. NeoPaint lze také použít k vytváření a úpravám souborů NeoBook Cartoon (CAR).

Funkcie: 
Alternativy k NeoPaint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako NeoPaint.
Alternatives: 
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad