NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a ... Vytvořil NeoSoft Corp.

NeoPaint je plnohodnotné umělecké studio pro Windows, které se snadno naučí, výkonné a cenově dostupné! Je to dost jednoduché pro začátečníky, které jsou stále vybaveny výkonnými funkcemi a pokročilými nástroji. NeoPaint ulehčuje podnikatelům a domácím uživatelům, aby se dotýkali fotografií a vytvářeli skvělou grafiku pro desktopové publikování, prezentace a internet!

Některé z mnoha výkonných funkcí NeoPaintu patří: podpora mnoha populárních formátů obrázků jako JPEG, GIF, PCX, TIFF, BMP a PNG; integrovaná podpora pro skenery a digitální fotoaparáty; profesionální kvalitní výstup na libovolnou černobílou nebo barevnou tiskárnu kompatibilní s Windows; více úrovní vrácení; desítky speciálních efektů a textur; zakázkové štětce; fotoretulace a korekce barev NeoPaint's Picture Browser nástroje; vysoce kvalitní konverze barev a formátů; maskování; odstraňování červených očí; klonování; Razítková poduška; 3D objekty; separace barev; Prohlížeč obrázků s nástroji pro správu souborů; zabudovaná obrazovka Capture; a desítky dalších nástrojů a možností. NeoPaint také obsahuje některé vzrušující přírodní mediální nástroje včetně dřevěného uhlí, pastelky, křídy, inkoustu, akvarelu, olejové barvy a dalších. Více informací »

NeoPaint je integrovaný nástroj pro snímání obrazovky, NeoGrab, je velmi užitečný nástroj pro vytváření obrazovky pro manuály, školení, informační bulletiny, webové stránky a mnoho dalších použití. Zachycené snímky jsou automaticky přeneseny do aplikace NeoPaint pro úpravy, ukládání atd.

Fotografové ocení funkci fotoretulace NeoPaint, včetně odstranění efektu červených očí, oříznutí, barev, jasu a kontrastu.

Navíc NeoPaint obsahuje vestavěné animační nástroje pro vytváření a úpravu animovaných souborů GIF a vestavěný editor ikon pro vytváření a úpravu ikon a kurzorů systému Windows. Na rozdíl od základních samostatných nástrojů animace GIF a editorů ikon poskytuje integrovaný editor společnosti NeoPaint kompletní přístup k celé řadě výkonných nástrojů pro malování a úpravy. NeoPaint lze také použít k vytváření a úpravám souborů NeoBook Cartoon (CAR).

Funkcie: 
Alternativy k NeoPaint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako NeoPaint.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Jednoduchý software pro úpravu obrázků napříč platformami. Vytvořil Cameron White
Mac
Windows
Linux
BSD
Mono
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad