Vytvořte ikony Vista s ikonou Editor Toolset. Vytvořil Impact Software

Vytvořte ikony Vista s ikonou Editor Toolset. Vyhledejte a extrahujte stovky ikon v rozlišení 256 x 256 v instalaci systému Vista. Vytvořte ikony pro všechny platformy Windows. Tato sada ikonových nástrojů obsahuje čtyři integrované komponenty, které vynikají ve svých konkrétních oblastech.

Alternativy k Microangelo Toolset pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 12 programů podobných jako Microangelo Toolset.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly jako retušování ... Vytvořil Zhenzhou Wang

PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly, jako je retušování fotografií, skládání a vytváření obrázků, morfování obrazu, snímání obrazovky a zobrazení miniatury obrázků v kontextovém menu Průzkumníka Windows.

Windows
gnome-paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Gnome-Paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Linux
Nový malířský software společnosti Microsoft s více realistickými kartáči pro Windows 10 Vytvořeno společností Microsoft

Spusťte svou vnitřní kreativu pomocí Čerstvé barvy - konečné plátno pro vaše velké nápady. Fresh Paint je zábavná a snadno použitelná aplikace pro malování se správnými nástroji pro umělce všech věkových kategorií. Věříme, že brilantní, kreativní nápady mohou pocházet od kohokoliv, kdykoli.

Windows
Windows Phone
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
Samostatný starý MS Paint program, který vám umožní získat staré rozhraní XP Paint v systému Windows 7.

Samostatný starý MS Paint program, který vám umožní získat staré rozhraní XP Paint v systému Windows 7.

Windows
RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon nabízející více způsobů vytváření ... Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon, které nabízejí několik způsobů vytváření ikon XP, Vista a Mac a správu knihoven ikon.

Windows
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS