MDIAPP je japonský digitální malířský software vytvořený společností Natto.org Vytvořeno nattou.org

Tento software je velmi podobný FireAlpaca, ale je dostupný pouze v japonštině. Je to původní distribuce nebo software od vývojářů, zatímco FireAlpaca je distribuce prostřednictvím jiné společnosti.

Můžete si stáhnout zkušební verzi z webových stránek vývojáře. Také je k dispozici na webu Steam http://store.steampowered.com/app/403030/mdiapp_SE/

Alternativy k MDIAPP pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako MDIAPP.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows

MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
ChibiPaint je otevřený zdroj oekaki applet, software, který umožňuje lidem kreslit a malovat online ... Vytvořil Marc Schefer

ChibiPaint je open source oekaki applet, software, který umožňuje lidem kreslit a malovat online a sdílet výsledky s dalšími umělými nadšenci. Můžete začít používat tuto stránku právě v této sekci v sekci Oekaki nebo ji stáhnout a integrovat do svého vlastního webu. Upozornění:

Windows
Photo sketcher pic skic maker je profesionální Sketching photo editor app, aby vás umělec ...

Skicka tužky - Maketa fotografických nákresů - Editor fotografií je pro aplikaci Skicování

Android