Mayura Draw je vektorový kreslící program.

Mayura Draw je vektorový kreslící program. Na rozdíl od bitmapových programů "barvy", kreslící programy založené na vektoru definují každý objekt, který tvoří výkres jeho souřadnicemi a ne pixely. To umožňuje snadné úpravy výkresů. Vektorové kresby také tisknou s nejvyšším rozlišením podporovaným tiskárnou.

Pomocí funkce Mayura Draw můžete vytvářet ilustrace složená z grafických tvarů, jako jsou obdélníky, elipsy, polygony, bezierové křivky, obrazy a text. Mayura Draw má výkonné nástroje pro editaci a transformaci grafických tvarů. Všechny tvary včetně obrázků a textu lze měnit, otáčet, zkosit a odrazit. Mayura Draw podporuje editování bezierových křivek manipulací s rukojetí. Další informace »

Importovat: AI, WMF, GIF, JPEG, PNG, TIFF a BMP formáty.Export: SVG, EPS, PS, AI, PDF, XHTML, JPEG, PNG, BMP a TIFF formats.Compatibility: Windows 7, Vista, XP, 2000, NT, Me, 98, 95.LaTeX přátelský: EPS soubory generované Mayura Draw jsou vhodné pro zahrnutí do LaTeX dokumentů.

Alternativy k Mayura Draw pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Mayura Draw.
Alternatives: 
Open Source vektorový grafický editor s funkcemi podobnými Illustratoru, CorelDrawu nebo Xara ... Vytvořil Inkscape
Mac
Windows
Linux
Windows S
BSD
PortableApps.com
X11
MacPorts
...
XQuartz
Sketch je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným ... Vytvořeno Bohemian Coding

Skica je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným rozhraním.

Mac
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvořil Vectr Labs Inc.

Volný vektorový grafický software používaný pro tvorbu grafiky snadno a intuitivně.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rychle prototypujte webové stránky a rozhraní aplikací se softwarem Adobe Fireworks CS4. Vytvářejte a optimalizujte obrázky pro web rychleji a přesněji než kdykoli předtím pomocí vylepšené sady nástrojů.

Mac
Windows
Kreslení, část https: //alternativeto. Vytvořeno Apache Software Foundation

Draw, součást sady Apache OpenOffice, je grafický editor, který vám poskytuje nástroje pro komunikaci s vizuálními prvky a diagramy. S maximální velikostí stránky 300 cm x 300 cm, Draw je mocný nástroj pro plakáty, grafy, grafy a další.

Mac
Windows
Linux

Karbon, součást Calligra Suite, je škálovatelná vektorová aplikace pro kreslení v KDE. To umožňuje umělcům vytvářet komplexní kresby bez ztráty kvality obrazu při přiblížení nebo změně velikosti výkresu.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starých ... Vytvořil Matt Chang

Pencil2D je open source animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux, založený na starém softwaru tužky. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí bitmapy a vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux
Bloom je rychlý, lehký, multiplatformní procesní grafický editor, který vám umožní vyladit ... Vytvořil Sad Cat Software
Mac
Windows
Linux
Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. Vytvořil Pascal Naidon a Patrick Corrieri

Tužka je animační /kreslicí software pro Mac OS X, Windows a Linux. To vám umožní vytvořit tradiční ručně kreslené animace (kreslený) pomocí jak bitmapy, tak vektorové grafiky.

Mac
Windows
Linux

sK1 je výkonný ukázkový program pro platformu Linux, který může nahradit profesionální proprietární software jako CorelDRAW nebo Adobe Illustrator.

Windows
Linux
Inkpad - Vektorové ilustrace aplikace pro iPad. Vytvořil Inkpad

Inkpad - Vektorové ilustrace aplikace pro iPad.

iPad

Xara Designer Pro X10 je plně integrované řešení pro všechny vaše potřeby grafického designu, pro tisk a web. Ilustrace, editace fotografií, tvorba DTP a dokumentů, webová grafika a webové stránky - Designer Pro to všechno dělá!

Windows

Dotgrid je jednoduchá vektorová aplikace pro kreslení. Kliknutím na plátno vložíte kontrolní body až do 3CP. CPs lze pohybovat pomocí šipek. Kliknutím na jednu z ikon cesty nebo stisknutím jednoho ze zástupců nakreslíte mezi nimi tah.

Mac
Windows
Linux