Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG ... Vytvořil Marvel Prototyping Ltd.

Marvel je bezplatný nástroj pro vytváření prototypů, který transformuje statické soubory (např. Photoshop, PNG atd.) a náčrty do interaktivních prototypů, které vypadají a vypadají jako skutečné aplikace a weby

Alternativy k Marvel pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Marvel.
Alternatives: 
Nástroj prototyp InVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Vytvořil InVisionApp

Prvotní nástroj inVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Sdílejte svou práci a získávejte okamžitou zpětnou vazbu přímo na obrazovce.

Web
Načrtněte nápady svého uživatelského rozhraní a všechny na stejné stránce. Vytvořil Balsamiq Studios LLC

Drátové modely Balsamiq je rychlý nástroj s nízkým věrností, který reprodukuje zkušenosti s kreslením na poznámkovém bloku nebo tabuli, ale pomocí počítače.

FEATURES

Mac
Windows
Web
Design a prototypování uživatelských zkušeností (UX). Vytvořeno společností Adobe

Přechod od nápadu k prototypu rychleji pomocí softwaru Experience Design CC, prvního multiplatformového nástroje pro navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací.

Mac
Windows
All-in-one diagram software pro vývojový diagram, org chart a další. Vytvořil edrawsoft

Vytváření vývojových diagramů, organizačních schémat, obchodních diagramů, vědeckých ilustrací, síťových diagramů, myšlenkových map a mnoha dalších. Stáhněte si zdarma příklady.

Mac
Windows
Linux
Axure RP je předním nástrojem pro rychlé vytváření drátových modelů, prototypů a specifikací pro ... Vytvořil Axure Software Solutions, Inc.

Axure RP je vedoucí nástroj pro rychlé vytváření drátových modelů, prototypů a specifikací pro aplikace a webové stránky.

Mac
Windows
Aplikace pro spolupráci pro návrháře uživatelského rozhraní a vývojáře frontend

Vytvářejte styly a zdroje automaticky ze souboru Sketch, abyste usnadnili ruční práci mezi designem a vývojem.

Mac
Slack
Sketch
Navrhněte interaktivní UI prototypy pro moderní rozhraní. Vytvořil Facebook

Origami Studio je bezplatný návrhářský nástroj vytvořený designéry Facebooku pro vytváření interaktivních prototypů uživatelského rozhraní. Elegantní rozhraní založené na vrstvě umožňuje designérům repaidně vytvářet prototypy s vrstvami, vytvářet interakce a sdílet je s ostatními.

Mac
Android
iPhone
Diagramo je online vývojový diagram - diagramy (vytváření, úprava a sdílení) Vytvořeno společností Diagramo

Diagramo je vývojový software online

- diagramy (vytvářet, upravovat a sdílet) - organizační diagramy (vytvářet, upravovat a sdílet) - síťová schémata (vytvářet, upravovat a sdílet) - grafy (vytvářet, upravovat a sdílet)

Web
„Kdyby viděli, co si myslím, dostali by to! Vytvořil Gliffy, Inc.

"Kdyby viděli, co si myslím, dostali by to!" Lidé s obrázky prostě chápou rychleji. Pomáhá jim vidět, jak jsou informace propojeny, zda je kompletní a jak ovlivňuje posun v jednom prvku něco jiného. Je to jednodušší pochopit, když vidíte spojení a test "co kdyby" scénáře.

Web
Chrome OS
Projektanti nástrojů pro prototyp čekají. Vytvořil Flinto LLC

Flinto for Mac je komplexní nástroj pro prototypování aplikací, který vám umožní vytvářet cokoliv od jednoduchých prototypů až po komplexní prototypy s působivými interakcemi. Pečlivě jsme navrhli Flinto for Mac, abychom minimalizovali složitost. Neexistují žádné programovací nebo časové osy.

Mac
iPhone
Bezplatný návrhový nástroj pro vývojáře, který umožňuje otevřené soubory jako psd, aplikace náčrtu nebo prosté obrázky ... Vytvořil Keyang Xiang

PSDETCH je zcela bezplatný nástroj, který funguje jak online, tak i offline, aby projektanti a vývojáři pracovali těsněji a jednodušeji. Umožňuje konstruktérům více se zaměřit na návrh a vývojáře, a tak snadno získává informace potřebné přímo z návrhových souborů.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome
Safari
Adobe Photoshop
Opera
...
Brackets
Firefox
Vyjmout a zkontrolovat návrhy skici, PSD, XD a Figma Vytvořil Avocode, Inc.

Kontrola návrhů a exportování aktiv

Otevřete náčrtek, Adobe XD, Adobe Photoshop a Figma na macOS, Windows a Linux nebo v prohlížeči. Generujte CSS, Swift & amp; Kód systému Android z vrstev, export obrázků, písma, styly, výběr barev, rozměry, vzdálenosti a další.

Mac
Windows
Linux
Web
Sketch
Adobe Photoshop
Jednoduchý vektorový grafický editor pro tvorbu vývojových diagramů, UML diagramů, ilustrací a snímků ... Vytvořil Meesoft

Jednoduchý vektorový grafický editor pro tvorbu vývojových diagramů, diagramů třídy UML, ilustrací a prezentací.

Windows
Hodnotenia: 

Líbí se mi, že odkazujete na soubory schránky, takže když jsou soubory aktualizovány, mockup /prototyp je také aktualizován. Ale to je také to, co můžete udělat s Marvel App v tomto okamžiku. Neexistuje žádný způsob, jak získat přehled o projektu, což je trochu frustrující.

Dále nemůžete změnit názvy souborů poté, co jste si vybrali soubory v Marvel App, jinak Marvel nebude moci zobrazit nic.

Líbí se mi, že odkazujete na soubory schránky, takže když jsou soubory aktualizovány, je také aktualizován mockup /prototyp. Ale to je také to, co můžete udělat s Marvel App v tomto okamžiku. Tady není žádný...