Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
MangaLabo je snadno použitelný nástroj pro kreslení komiků. Vytvořeno portugalskou grafikou

MangaLabo je snadno použitelný nástroj pro kreslení komiků. Celkové kroky můžete zvládnout, koncept - & gt; Panel Layout - & gt; Ink Sketching - & gt; Tónování - & gt; Comic Organization s MangaLabo.MangaLabo je vhodný pro všechny úrovně od začátečníků, amatérských karikaturistů až po profesionální karikaturisty. Zkuste prosím s MangaLabo!

Alternativy k MangaLabo pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako MangaLabo.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows

MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Profesionální skicování, kreslení a malování software s nekonečným plátnem. Vytvořeno 61 Solutions, Inc.

Nekonečná definice. Mischief používá revoluční reprezentaci mrtvice. Získejte bohatství kartáčů založených na pixelech a škálovatelnost vektorů. Přiblížit libovolnou velikost a získat PERFECT hranu. Export na jakoukoliv velikost a rozlišení

Mac
Windows
Wine
Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala ... Vytvořil Corel Corporation

Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala vzhled a chování tradičních médií spojených s kresbou, malbou a tiskem. Je určen pro použití v reálném čase profesionálními digitálními umělci jako funkční kreativní nástroj.

Mac
Windows
Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. Vytvořil Mark Pazolli

Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. To představuje přechody, textury a anti-aliasing jak pro text a tahy štětce. Podporuje více vrstev a editaci alfa kanálů. Je založen na technologii GIMP a používá stejný nativní formát souboru.

Mac
GPS (aka Gimp Paint Studio) je sbírka kartáčů, vzorů, barevných přechodů, doprovodných ... Vytvořil Ramón Miranda

GPS (aka Gimp Paint Studio) je soubor kartáčů, vzorů, barevných přechodů, doprovodných přednastavení nástrojů a dynamiky. Přednastavení nástroje jsou jednoduše uložené možnosti nástroje, velmi užitečná funkce GIMP.

Mac
Windows
Linux
GIMP
Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Vytvořil László Balázs-Csíki

Pixelitor je multiplatformový editor rastrové grafiky napsaný v jazyce Java. Podporuje obrazové filtry, kresby, vrstvy, vícenásobné vrácení atd. V současné době jeho hlavní síla spočívá ve více než 70 filtrech a úpravách barev, z nichž některé jsou jedinečné.

Mac
Windows
Linux
Drawpile je kreslicí program, který umožňuje sdílet plátno s ostatními uživateli v reálném čase. Vytvořil Calle Laakkonen

Drawpile je kreslicí program, který umožňuje sdílet plátno s ostatními uživateli v reálném čase.

Mac
Windows
Linux
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckých ... Vytvořil Timur Baysal
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckém výkonu nebo kompozici ...) je výsledkem zvědavé myšlenky, že jsem se pokusil pomocí grafického hardwaru spustit simulaci dynamiky dynamiky.
Windows
Skici je dokonalá kombinace krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nebudete ... Vytvořil Tayasui.com

Skice jsou dokonalou kombinací krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nenajdete nikde jinde.

Skica je ideální plátno, které je ideální pro získávání nápadů, ilustrací, malby, vše, co si vaše kreativní myšlenka dokáže představit.

Mac
iPhone
Android Tablet
iPad