Hlasoval jste 'down'.
MadEdit je Open-Source a Cross-Platform Text /Hex Editor napsaný v C ++ a wxWidgets.

MadEdit je Open-Source a Cross-Platform Text /Hex Editor napsaný v C ++ a wxWidgets.

MadEdit umí upravovat soubory v režimech Text /Sloupec /Hex a podporuje mnoho užitečných funkcí, např. SyntaxeHighlightings, WordWrap, Kódování (UTF8 / 16/32, Big5, GBK ...) a WordCount.

Funkce

MadEdit může běžet pod platformami Linux, FreeBSD a MS-Windows. Upravuje soubory v režimech Text, Sloupec a Hex. V režimu Hex může MadEdit otevřít velké soubory o velikosti až 32 GB (INT_MAX * 16). změnit kódování souborů za běhu jako Web-Browsers.Supports mnoho kódování, např Unicode (UTF-8, UTF-16/32 s Little nebo Big Endian), Big5, GBK a S-JIS etc.Supports Unicode CJK Ext-B.Pokud uživatelé zadají znak, který není podporován aktuálním kódováním, tento znak bude převedeny na U + XXXX. Unicode format.Regular Expression search & amp; nahradit (pomocí Boost.Xpressive) .Opevňuje více souborů na jedné instanci. Podporuje zvýraznění syntaxe mnoha programovacích jazyků, např. awk, C /C ++, CSS, diff /patch, D, DOS Dávkový skript, Flash ActionScript, HTML, Java, JavaScript, JSP, Lua, Pascal, PHP, Perl, Python, Ruby, Skripty UNIX Shell, x86 Assembly, XML, Fortran, TeX /LaTeX, Veverka, C #, Visual Basic, ASP (VBScript), SQL, Verilog, VHDL.MadEdit mohou zobrazit soubory ASCII-Art pod platformou Win32 .... Více informací »

Alternativy k MadEdit pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako MadEdit.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
GNU nano je malý a přátelský textový editor.

GNU nano je malý a přátelský textový editor. Kromě základní úpravy textu nabízí nano mnoho dalších funkcí, jako je interaktivní vyhledávání a nahrazování, přejděte na číslo řádku a sloupce, automatické odsazení, přepínání funkcí, podpora internacionalizace a vyplňování karty názvů souborů.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Chybějící editor pro MacOS Vytvořil MacroMates Ltd.

TextMate přináší přístup společnosti Apple k operačním systémům do světa textových editorů. Tím, že přemostí podpůrné programy UNIX a GUI, vybere TextMate to nejlepší z obou světů ve prospěch expertních skriptů i začínajících uživatelů.

Mac

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux
Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Vytvořeno společností Microsoft

Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Není k dispozici ke stažení; ve všech verzích systému Windows.

Windows
Hodnotenia: 

Spolu s wxMEdit existuje další vidlice tohoto editoru: https: //github.com/LiMinggang/madedit-mod Zatím nevidím žádné binární balíčky, ale pokud to budete moci vytvořit ze zdrojů, vypadá to docela zabalené.

Main window
Options window
Spolu s http://alternativeto.net/software/wxmedit/ existuje další vidlice tohoto editoru: https://github.com/LiMinggang/madedit-mod Nevidím zatím žádné binární balíčky, ale vypadá to docela nabitý funkcemi ...