Hlasoval jste 'down'.
Výkonný textový editor pro Android. Vytvořil Aquamarine Networks

Výkonný textový editor pro Android.

Jota + (i-o-ta plus) přejmenován na MAJOR UPDATE of Jota Text Editor.

Nové funkce Jota +

- Podpora více souborových funkcí - Podpora externích souborových systémů! (Dropbox, Box, SkyDrive atd.) - Podpora přístupu ke kořenům! - Moderní uživatelské rozhraní založené na ICS! - Zvýraznění vyhledávacích slov!

(Externí přístup FS a root vyžaduje pluginy. Pokud je nepotřebujete, Jota + se nepřipojí k síti.)

Mnoho funkcí, které byly úspěšné z textového editoru Jota Více informací »

- Podpora 1 milionu znaků .- Podpora mnoha znakových kódů a funkce Auto-Detect.- Vyhledávání /nahrazení (podpora regulárních výrazů) - Podpora instalace-zkratka funkce. - Show Tab /Linebreak mark.- Přizpůsobitelné Toolbar.- Přizpůsobitelné syntaxe highlght.- Podpora zařízení pro phisical-keyboard .- Podpora BlueTooth Keyboard. (Android 3.0 nebo novější) - Podpora Android 2.2 nebo novější. (Doporučené vysokorychlostní zařízení) - Bezpečné aplikace bez jakýchkoli reklam a žádných zlých žádostí o povolení. - A další dobré věci z textového editoru Jota!

ZDARMA pro zkušební verze, takže některé funkce jsou uzamčeny.

Podporuje až 2 soubory současně. Nelze použít externí souborové systémy a přístup root. Nelze nastavit obrázky na pozadí. Nelze použít předvolby zálohování a obnovení.

Alternativy k Jota+ Text Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 12 programů podobných jako Jota+ Text Editor.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Vytvořeno společností Microsoft

Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Není k dispozici ke stažení; ve všech verzích systému Windows.

Windows

Jednoduchý textový editor typu Poznámkový blok s mnoha funkcemi. Je navržen tak, aby byl malý a rychlý. Uživatelské rozhraní ve 20 jazycích.

Funkce

Windows
PortableApps.com
Notepad3 je rychlý a lehký textový editor Scintilla se zvýrazněním syntaxe. Vytvořil Rizonesoft

Přestože byl operační systém Windows v posledních letech výrazně aktualizován. Výchozí Poznámkový blok systému Windows však nebyl aktualizován za 20 let. Pokud potřebujete textový editor pro jednoduché programovací úlohy, pomocí vanilla Windows Poznámkový blok to prostě neřeže.

Windows
Jota, vyslovovaná jako "it", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor. Vytvořil Aquamarine Networks

Jota, vyslovovaná jako "i-o-ta", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor.

Android
Nový editor kódu pro Chrome a ChromeOS.

Toto je editor, který jste hledali. Keypress je offline editor pro stolní počítače.

Chrome OS
Chrome
Editor univerzálního účelu, jehož cílem je být lehký a plně přizpůsobitelný Vytvořil Howl Developers

Howl je univerzální editor, jehož cílem je být lehký a plně přizpůsobitelný. Je postaven na vrcholu velmi rychlého běhu programu LuaJIT a může být rozšířen buď o Lua nebo Moonscript. Má minimalistické UI poháněné hlavně klávesnicí.

Linux
BSD